fot. materiały prasowe

Tradycji musi stać się zadość! Znamy datę Mazury Hip Hop Festiwalu 2023


26 września 2022

Podziel się newsem:

Kultowa rapowa impreza, Mazury Hip Hop Festiwal, powróci w przyszłym roku. XXI edycja tradycyjnie odbędzie się w Giżycku. Bilety są już dostępne w sprzedaży.

Mazury Hip Hop Festiwal 2023. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Jedna z najstarszych imprez hip-hopowych nie znika z festiwalowej mapy Polski. Organizatorzy mazurskiego festiwalu ogłosili, że XXI edycja odbędzie się między 13 a 15 lipca przyszłego roku. Impreza tradycyjnie będzie miała miejsce w twierdzy Boyen w Giżycku przy ul. Turystycznej 1.

Zobacz: Kandydat na newcomera roku wystąpi podczas Mazury Hip Hop Festiwal 2022. Szykuje się prawdziwa międzypokoleniowa uczta

Na stronie Biletomat.pl pojawiły się już trzydniowe karnety na Mazury Hip Hop Festiwal 2023. Organizatorzy poinformowali, że w związku z ogromnym zainteresowaniem karnetami w zeszłym roku tegoroczna liczba biletów jest dwukrotnie większa. Mimo to pierwsza z dwóch pul została już wyprzedana, tak że lepiej nie zwlekajcie z decyzją o zakupie!

MHHF to żelazny punkt wakacyjnych podróży każdego prawdziwego fana polskiego rapu. Najstarsza w kraju plenerowa impreza hip-hopowa, odbywająca się w samym środku lata, corocznie gromadząc w murach giżyckiej Twierdzy Boyen wielotysięczną publikę. Wielu z nich przyciąga nie tylko dobra muzyka, ale też niespotykana nigdzie indziej atmosfera i magiczny klimat stolicy Mazur

– zachęcają organizatorzy.
mazury hip hop festiwal 2023 giżycko
fot. materiały prasowe

Line-up co roku pęka w szwach

Od początku istnienia MHHF przedstawia uczestnikom przekrój rodzimej sceny rapowej. Dzięki temu podczas imprezy występują nie tylko legendy gatunku, ale również młode, wschodzące gwiazdy. Tym samym włodarze dbają o to, by fani każdego z odłamów znaleźli coś dla siebie.

W zeszłym roku nie było inaczej. Podczas Mazury Hip Hop Festiwal 2022 wystąpili m.in. Oliwka Brazil, Słoń, Paluch, Kukon, Kizo, Young Leosia czy Guzior. Pojawili się także Tede, Kali, Pezet, ale również Malik Montana i Diho. Włodarze imprezy nie podali na razie, jakie gwiazdy odwiedzą Giżycko w lipcu 2023. Wnioskując jednak po ostatnich edycjach, nietrudno spodziewać się wielkich nazwisk.

Kultowa rapowa impreza, Mazury Hip Hop Festiwal, powróci w przyszłym roku. XXI edycja tradycyjnie odbędzie się w Giżycku. Bilety są już dostępne w sprzedaży. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, […]

Kup bilet na Mazury Hip Hop Festiwal 2023!

Biletomat.pl
230 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →