fot. materiały prasowe

Tradycji musi stać się zadość! Znamy datę Mazury Hip Hop Festiwalu 2023


26 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Kultowa rapowa impreza, Mazury Hip Hop Festiwal, powróci w przyszłym roku. XXI edycja tradycyjnie odbędzie się w Giżycku. Bilety są już dostępne w sprzedaży.

Mazury Hip Hop Festiwal 2023. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Jedna z najstarszych imprez hip-hopowych nie znika z festiwalowej mapy Polski. Organizatorzy mazurskiego festiwalu ogłosili, że XXI edycja odbędzie się między 13 a 15 lipca przyszłego roku. Impreza tradycyjnie będzie miała miejsce w twierdzy Boyen w Giżycku przy ul. Turystycznej 1.

Zobacz: Kandydat na newcomera roku wystąpi podczas Mazury Hip Hop Festiwal 2022. Szykuje się prawdziwa międzypokoleniowa uczta

Na stronie Biletomat.pl pojawiły się już trzydniowe karnety na Mazury Hip Hop Festiwal 2023. Organizatorzy poinformowali, że w związku z ogromnym zainteresowaniem karnetami w zeszłym roku tegoroczna liczba biletów jest dwukrotnie większa. Mimo to pierwsza z dwóch pul została już wyprzedana, tak że lepiej nie zwlekajcie z decyzją o zakupie!

MHHF to żelazny punkt wakacyjnych podróży każdego prawdziwego fana polskiego rapu. Najstarsza w kraju plenerowa impreza hip-hopowa, odbywająca się w samym środku lata, corocznie gromadząc w murach giżyckiej Twierdzy Boyen wielotysięczną publikę. Wielu z nich przyciąga nie tylko dobra muzyka, ale też niespotykana nigdzie indziej atmosfera i magiczny klimat stolicy Mazur

– zachęcają organizatorzy.
mazury hip hop festiwal 2023 giżycko
fot. materiały prasowe

Line-up co roku pęka w szwach

Od początku istnienia MHHF przedstawia uczestnikom przekrój rodzimej sceny rapowej. Dzięki temu podczas imprezy występują nie tylko legendy gatunku, ale również młode, wschodzące gwiazdy. Tym samym włodarze dbają o to, by fani każdego z odłamów znaleźli coś dla siebie.

W zeszłym roku nie było inaczej. Podczas Mazury Hip Hop Festiwal 2022 wystąpili m.in. Oliwka Brazil, Słoń, Paluch, Kukon, Kizo, Young Leosia czy Guzior. Pojawili się także Tede, Kali, Pezet, ale również Malik Montana i Diho. Włodarze imprezy nie podali na razie, jakie gwiazdy odwiedzą Giżycko w lipcu 2023. Wnioskując jednak po ostatnich edycjach, nietrudno spodziewać się wielkich nazwisk.

Kultowa rapowa impreza, Mazury Hip Hop Festiwal, powróci w przyszłym roku. XXI edycja tradycyjnie odbędzie się w Giżycku. Bilety są już dostępne w sprzedaży. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Mazury Hip Hop Festiwal 2023. Sprawdź, gdzie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →