fot. Agnieszka Majchrowicz

Koncerty w Trójmieście. Kto zagra nad morzem w najbliższym czasie?

Podziel się newsem:

Pandemiczne obostrzenia powoli się luzują, a co za tym idzie, wracają koncerty. Artyści już nie mogą się doczekać, aż wrócą na scenę. Sprawdźcie, kogo w najbliższym czasie usłyszymy w Trójmieście.

Czas zaplanować sobie koncertowe lato! Muzycznych wydarzeń z pewnością będzie brakowało w Trójmieście. Sprawdźcie, kto w nadchodzących miesiącach wystąpi w Gdańsku, Sopocie i Gdyni. Save the date!

Koncerty w Gdańsku – lato 2021

13 czerwca – Lady Pank – O dwóch takich, co ukradli księżyc – Stary Maneż

Lady Pank koncerty w trójmieście

Zespół Lady Pank przygotował dla swoich fanów nie lada niespodziankę. Będzie to cykl koncertów z piosenkami do filmu rysunkowego O dwóch takich, co ukradli księżyc, do którego Jan Borysewicz i spółka stworzyli muzykę ponad 33 lata temu. Koncerty będą połączone z projekcją tej kultowej bajki Kornela Makuszyńskiego.

Kiedy: niedziela, 13 czerwca 2021, godz. 20:00
Gdzie: Stary Maneż
Bilety: 99 zł, kup na Biletomat.pl

26 czerwca – 13 sierpnia – Letnie Brzmienia w Gdańsku – Plac Zebrań Ludowych

Tego lata plac Zebrań Ludowych w Gdańsku będzie gościć cykl plenerowych koncertów Letnie Brzmienia. Sprawdźcie, kto wystąpi:

Letnie Brzmienia w Gdańsku

30 lipca – Lato w Plenerze – Guzior, Żabson, Słoń, Reto, Kabe – S1 – Scena plenerowa

Lato w Plenerze - Guzior, Żabson, Słoń, Reto, Kabe

Lato w Plenerze zagości w tym roku w 7 miastach, w tym również w Gdańsku. 30 lipca S1 – Scena Plenerowa gościć będzie przedstawicieli polskiej sceny hip-hopowej w składzie: Guzior, Żabson, Słoń, Reto i Kabe. Nie przegapcie!

Kiedy: piątek, 30 lipca 2021, godz. 18:00
Gdzie: S1 – Scena Plenerowa
Bilety: 109-119 zł, kup na Biletomat.pl

8 sierpnia – Miuosh – TRASA MIUOSHXX

koncerty w trójmieście

W tym roku Miuosh obchodzi 20. jubileusz swojej działalności, który będzie świętował na scenie. Raper zapowiedział trasę koncertową MIUOSHXX TOUR, która obejmie 10 koncertów w największych polskich miastach. 8 sierpnia artysta wystąpi w Gdańsku. Będziecie?

Kiedy: niedziela, 8 sierpnia, godz. 20:00
Gdzie: dokładne miejsce nie jeszcze podane

10-15 sierpnia – Soundrive Festival 2021 – Stocznia Gdańska

Soundrive Festival 2021

Soundrive Festival nie zamierza złożyć borni i po raz kolejny poddać się pandemicznej rzeczywistości. Organizatorzy wymyślili nową formułę wydarzenia, która powinna się sprawdzić nawet w obecnych warunkach. Festiwal został wydłużony aż do sześciu dni, w ramach których uczestnicy będą mieli okazję być świadkami aż 100 muzycznych spektakli. Wyjątkowo, line-up nadmorskiej imprezy zostanie ograniczony jedynie do reprezentantów rodzimej sceny. Skład festiwalu możecie sprawdzić poniżej.

Kiedy: 10-15 sierpnia 2021
Gdzie: Stocznia Gdańska, B90, Drizzly Grizzly

Soundrive Festival 2021

20-22 i 27-20 sierpnia – Wisłoujście 2021

Wisłoujście w tym roku zagra w dwa ostatnie weekendy wakacji: 20 – 22 oraz 27 – 29 sierpnia. Line-up pierwszej odsłony jest już znany. Sprawdźcie, kto zagra w gdańskiej, zabytkowej Twierdzy:

Wisłoujście 2021 line-up

4 września – Natalia Przybysz – Trasa Jak Malować Ogień – B90

Koncerty w Trójmieście

Natalia Przybysz zawita do Gdańska już wcześniej, bo 28 czerwca, w ramach trasy MTV Unplugged. Natomiast we wrześniu odbędzie się zaległy koncert promujący ostatni album artystki – Jak Malować Ogień. Sprawdźcie, jak po niemal 2 latach od premiery materiał z płyty brzmi na żywo.

Kiedy: sobota, 4 września 2021, godz. 20:00
Gdzie: B90
Bilety: 89-99 zł, kup na Biletomat.pl

24 września – Mery Spolsky – B90

Koncerty w Trójmieście

Również Mery Spolsky ma do zagrania przeniesiony koncert w Gdańsku. Jedna z najbardziej barwnych postaci polskiej sceny alternatywnej promować będzie album Dekalog Spolsky. Macie już bilety?

Kiedy: piątek, 24 września 2021, godz. 20:00
Gdzie: B90
Bilety: 55-60 zł, kup na Biletomat.pl

Sprawdź także inne wydarzenia w Gdańsku

Koncerty w Sopocie – lato 2021

9 lipca – Sobel – Opera Leśna

sobel w sopocie

Sobel w zeszłym roku dał się poznać jako różnorodny artysta dzięki EP-ce Kontrast, a ostatnio światło dzienne ujrzał jego debiutancki album Pułapka na motyle. Wszechstronność Sobla jest jego największym atutem, a branża oraz fani zgodnie twierdzą, że jego obecność na polskiej scenie muzycznej to wyczekiwany od dawna powiew świeżości. 9 lipca artysta wystąpi na scenie legendarnej Opery Leśnej w Sopocie.

Kiedy: piątek, 9 lipca 2021, godz. 20:00
Gdzie: Opera Leśna
Bilety: 59-85 zł, kup na Biletomat.pl

18 lipca – Sopot Hip-Hop Festival – Opera Leśna

Sopot Hip Hop Festival 2021

Podczas tegorocznej edycji Sopot Hip-Hop Festival, w Operze Leśnej wystąpią: Paluch, KęKę, Malik Montana, Guzior, Tede, Avi & Louis Villain, Floral Bugs i Soina. Punkt obowiązkowy dla fanów polskiego rapu!

Kiedy: niedziela, 18 lipca 2021, godz. 17:00
Gdzie: Opera Leśna
Bilety: 89-109 zł, kup na Biletomat.pl

Sprawdź także inne wydarzenia w Sopocie

Koncerty w Gdyni – lato 2021

15 lipca – 22 sierpnia – Open’er Park

Open'er Park

Open’er Festival, otwierający u nas sezon wakacyjnych wydarzeń, został przesunięty na przyszły rok. Organizatorzy zapowiedzieli natomiast wydarzenie Open’er Park. Dotychczas ogłoszono koncerty:

 • 15.07 – Brodka
 • 16.07 – The Dumplings
 • 17.07 – Quebonafide
 • 18.07 – Quebonafide
 • 22.07 – Daria Zawiałow
 • 23.07 – Dawid Podsiadło
 • 24.07 – Dawid Podsiadło
 • 25.07 – Dawid Podsiadło
 • 29.07 – OIO/Schafter
 • 30.07 – Artur Rojek
 • 31.07 – Organek
 • 01.08 – Molesta Ewenement

Kiedy: 15 lipca – 22 sierpnia 2021
Gdzie: Gdynia


Sprawdź także inne wydarzenia w Gdyni


Idę w Tango. Chodź z nami i naszą aplikacją

Dzięki aplikacji Tango masz natychmiastowy dostęp do najciekawszych wydarzeń w swoim mieście. Bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami, dzięki systemowi rekomendacji bazującemu na Twoim osobistym guście muzycznym.

Aplikacja do pobrania za darmo w sklepach Google Play i Apple Store.

Tango Rytmy

Pandemiczne obostrzenia powoli się luzują, a co za tym idzie, wracają koncerty. Artyści już nie mogą się doczekać, aż wrócą na scenę. Sprawdźcie, kogo w najbliższym czasie usłyszymy w Trójmieście. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →