Koncerty wracają! Sprawdźcie, na czyje występy możecie się wybrać

Obserwuj nas na instagramie:

Od połowy maja będą mogły się odbywać koncerty na świeżym powietrzu. W związku z tym, przygotowaliśmy rozpiskę występów, które szykują się w najbliższych miesiącach.

Szykuje się lato pełne muzycznych wrażeń. Codziennie pojawiają się kolejne ogłoszenia plenerowych koncertów, podczas których usłyszymy polskich artystów, reprezentujących wiele różnych gatunków. Sprawdź, kto wystąpi w Twoim mieście.

Plener Promienista – nowy punkt na koncertowej mapie Poznania

koncerty Plener Promienista

Plener Promienista to nowe, pełne zieleni miejsce w Poznaniu, gdzie będziecie tu mogli uczestniczyć w ciekawych wydarzeniach kulturalnych, warsztatach, spotkaniach czy po prostu miło spędzić wolny czas korzystając ze strefy chill/gastro.

Otwarcie miejscówki zaplanowane jest na 4 czerwca. Podczas weekendu inauguracyjnego, na scenie zagości wyjątkowy projekt RAP’n’BRASS (donGURALesko x Dizzy Boyz Brass Band), czyli niepowtarzalnie połączenie polskiego rapu oraz brzmienia nowoorleańskiego brass bandu i Karolina Czarnecka.

Sprawdźcie, jakie koncerty odbędą się w najbliższych miesiącach w Plener Promienista:

Bilety na koncerty w Plener Promienista znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Lato w Plenerze – cykl koncertów w siedmiu miastach w Polsce

Lato w Plenerze

Lato w Plenerze to cykl koncertów w różnych miastach w Polsce, na których zobaczycie swoich ulubionych artystów. Gatunek muzyczny nie jest tu żadnym ograniczeniem – fani rapu, popu i alternatywy z pewnością będą usatysfakcjonowani. Organizatorzy systematycznie ogłaszają kolejnych wykonawców. Sprawdźcie, kto zagra w Waszym mieście:

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Od połowy maja będą mogły się odbywać koncerty na świeżym powietrzu. W związku z tym, przygotowaliśmy rozpiskę występów, które szykują się w najbliższych miesiącach. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →