Najlepsze letnie miejscówki ever – oto miejsca, o których zaraz zrobi się głośno


03 maja 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Robi się coraz cieplej, obostrzenia powoli ustępują, wakacyjna aura również się zbliża. Sprawdź najlepsze letnie miejscówki w swojej okolicy i zaplanuj, gdzie spędzisz nadchodzące wieczory – nie tylko te weekendowe.

Co robisz w weekend? Sezon na planowanie wyjść otwarty

Stęskniliśmy się za tym. Za ogródkami i spontanicznymi wyjściami, zahaczaniem znajomych na mieście i luźnych wypadów na soczek, herbatę, czy napoje wyskokowe. Celowo i przy okazji. Bo kiedyś – działo się to machinalnie i naturalnie, nawet, jeżeli wizytę w lokalu planowało się z wyprzedzeniem. Prawie pół roku wyłączenia z tego kulturalnego życia sprawiło, że wypicie kawy w kawiarni wydaje się świętem. Będącym już niemal na wyciągnięcie ręki.

Już wkrótce na ulicach pojawią się ogródki, restauracje, knajpki i bary otworzą swoje podwoje przed wszystkimi, spragnionymi normalności. Kwestia czasu, od kiedy został on realnie określony. Definitywnie, jest czym się podniecać i mówię to bez zbędnej ironii. Wróci aktywność, wróci kultura, wróci motywacja. Robienie rzeczy będzie łatwiejsze.

Szczególne znaczenie zyskują tu wszystkie letnie miejscówki. Mają swój klimat, oddają wakacyjną atmosferę, sprowadzają odpowiedni vibe – wypoczynku, beztroski, słońca. Sprawdźcie koniecznie nasze propozycje najciekawszych miejsc i lokali. Otwórzcie z nimi sezon, a później, wiadomo. Zostańcie na dłużej.

HotSpot Wrocław bilety koncerty imprezy letnie lokale

Ranking letnich miejscówek – odwiedź je wszystkie

Poniżej przedstawiamy Wam listę, na której znajdziecie najgorętsze spośród typowo wakacyjnych lokali. Czego oczekujemy od letnich miejscówek? Instagramowej przestrzeni, bujnej oferty gastro, alkoholu – dobrego i taniego, długiej listy eventów. Rzućcie okiem na nasze propozycje w różnych miejscach w całej Polsce, a gwarantujemy – na pewno się nie zawiedziecie.

Plener Promienista – Poznań

Zaczynamy od debiutu. Plener Promienista to nowa letnia miejscówka na mapie Poznania, ale w sezon wjeżdża z buta i już na start proponuje loklasom dużo ciekawych eventów. Oprócz zapowiedzianych koncertów takich gwiazd, jak Meek Oh Why, Majka Jeżowska, Sorry Boys, czy Arek Kłusowski, już niedługo zaczną odbywać się tam warsztaty, luźne spotkania oraz najzwyklejsze wydarzenia towarzyskie. Grunwald powoli się ożywia i ukulturalnia – jesteśmy bardzo na tak!

Wejściówki na wydarzenia odbywające się w Plener Promienista znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

letnie miejscówki Plener Promienista

Przystań Nowa Fala – Warszawa

Jesteśmy w samym sercu stolicy, ale jednak, nie tak, jak zwykle. Wisełka, Wisełka, imprezy, odpalenie na parkiecie, techno, Berlin, gastronomiczny przekrój, a to wszystko na pokładzie barki. Bujaliście się kiedyś na dachu zwodowanej łodzi? Jeżeli nie, to wiecie, dokąd uderzać. Jeśli tak – wiecie, że to doświadczenie, które warto powtórzyć.

letnie miejscówki Przystań nowa fala

Woda Beach Bar – Katowice

Plaża, widok na Dolinę Trzech Stawów, klimatyczne światełka atmosfera absolutnego chillu oraz relaksu. To tyle, jeżeli chodzi o Woda Beach Bar, która w kategorii najlepszych letnich miejscówek w Katowicach wygrywa w przedbiegach. Wszyscy wspominają tamtejsze imprezy, koncerty oraz DJ sety. W zeszłym roku mogliście usłyszeć tam m.in. Siasia oraz Kamp! Kogo spodziewacie się zobaczyć w Wodzie w te wakacje?

KAMP! – Huset 

Skwer Play – Poznań

To już druga miejscówka w Poznaniu, która wkrótce rozbuja Grunwald. Już niedługo zaczną się tu odbywać plenerowe koncerty, a wówczas, cóż, będzie grubo. Nie obiecujemy gruszek na wierzbie – to twarde fakty, szczególnie biorąc pod uwagę, jacy artyści wystąpią na Skwerze Play. Już teraz możemy Wam zdradzić, że należy spodziewać się kilku dużych nazwisk. Ralph Kaminski, Paluch, KęKę… A oprócz nich, cała masa wykonawców, którzy zagrają w Poznaniu w ramach Lata w Plenerze! Koniecznie odwiedźcie Skwer Play w tym sezonie!

Wejściówki na wszystkie koncerty w ramach cyklu Lato w Plenerze odbywające się na Skwerze Play znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Natalia Szroeder, Ralph Kaminski – Przypływy

REJS – Warszawa

Parostatkiem, chciałoby się zanucić od razu, uderzając w nostalgiczne tony. Znany lokal, od jakiegoś czasu w nowej lokalizacji, ale zdecydowanie z tą samą pozytywną energią i dobrym vibe’em. Letnia miejscówka, jak się patrzy – znajdziecie tam coś dla ciała i duszy, m.in. bogatą ofertę gastronomiczną, ściankę wspinaczkową, szeroką gamę imprez tanecznych oraz kulturalnych. Lato w mieście, lato wreszcie. Wbijajcie do REJSU! Wakacyjną porą wystąpią tam dla Was m.in. ReTo, Kabe, czy SUNNATA. Więcej o koncertach w REJSIE dowiecie się tutaj. Sprawdzajcie!

Wejściówki na wszystkie koncerty w ramach cyklu Lato w Plenerze odbywające się w REJSIE znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

REJS najlepsze letnie miejscówki warszawa koncerty

Letnia Scena Progresji – Warszawa

Progresja nie zawodzi, jeżeli chodzi o planowanie wakacyjnego muzycznego wypoczynku. Letnia Scena także w tym roku będzie robić za ulubioną miejscówkę wielu warszawiaków – przede wszystkim z racji na organizowane tam koncerty. Molesta Ewenement, KęKę Paluch, a także coś z kompletnie innej strony muzycznego medalu – DakhaBrakha. Oprócz tego – również tam zagra Lato w Plenerze. Sprawdźcie, kogo możecie spodziewać się w Progresji w ramach tego muzycznego cyklu.

Wejściówki na wszystkie koncerty w ramach cyklu Lato w Plenerze odbywające się na Letniej Scenie Progresji znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

KęKę – Nie mów mi – prod. Chris Carson

Dziedziniec Fabryki Porcelany P23 – Katowice

Oto letnia miejscówka, która tętni życiem jeszcze zanim zrobi się naprawdę gorąco. Kto jeszcze nie miał okazji bawić się w murach katowickiego P23 niech lepiej nadrabia swoją niesubordynację. Już wkrótce wystartują tam koncerty i cały wakacyjny anturaż – bądźcie tego częścią!

Wejściówki na wszystkie koncerty w ramach cyklu Lato w Plenerze odbywające się na Dziedzińcu Fabryki Porcelany P23 znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

najlepsze letnie miejscówki Katowice P23

HotSpot – Wrocław

Czego tu nie znajdziecie? Aktywność i chill, spokój oraz energia, hałas i cisza. W zależności, czego szukasz – HotSpot zapewni Ci to wszystko. Fikuśne drinki, plażowy vibe, cień parasolek, najlepsze jedzonko, no i oczywiście muzykę. Letniej miejscówki takiej, jak ta ze świecą szukać – serio! Dodajmy jeszcze, że podczas cyklu koncertów Lato w Plenerze, możecie spodziewać się tam występów topki polskich raperów. Widzimy się już wkrótce!

Wejściówki na wszystkie koncerty w ramach cyklu Lato w Plenerze odbywające się w HotSpot znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

GUZIOR – B L U E B E R R Y

Nocny Targ Towarzyski – Poznań

Absolutny poznański klasyczek. Kto jest ze stolicy Wielkopolski z pewnością przebiera nogami i czeka, kiedy wystartują imprezy na Nocnym. Imprezy, no i oczywiście koncerty, bo bez tego, to ani rusz. A co w tym roku dzieje się na NTT? Oby jak najwięcej! Prognozy są naprawdę dobre. I nie tylko na rapowe lato!

Wejściówki na wszystkie koncerty w ramach cyklu Lato w Plenerze odbywające się na Nocnym Targu Towarzyskim znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

najlepsze letnie miejscówki poznań nocny targ towarzyski koncerty

Nowa Rezydencja – Kraków

To jest dopiero nówka sztuka! Nowa Rezydencja została doceniona przez lokalsów i była nominowana w kategorii Inicjatywa Roku 2019 w plebiscycie Munoludy. Dzieje się tam – i to dzieje się sporo, bo to jedna z tych letnich miejscówek, gdzie można robić wszystko. Zażyć sztuki i zanurzyć się w wyselekcjonowanym techno, potańczyć do dobrej muzyki, zobaczyć swojego ulubionego artystę na żywo. Już wkrótce będzie się tam działo. Możemy Wam zdradzić, że prędko na tamtejszej scenie zobaczycie m.in. Mery Spolsky, a na jej koncercie lato przecież się nie skończy…

Wejściówki na wszystkie koncerty w ramach cyklu Lato w Plenerze odbywające się w Nowej Rezydencji znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Mery Spolsky – Mazowiecka Kiecka

Robi się coraz cieplej, obostrzenia powoli ustępują, wakacyjna aura również się zbliża. Sprawdź najlepsze letnie miejscówki w swojej okolicy i zaplanuj, gdzie spędzisz nadchodzące wieczory – nie tylko te weekendowe. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →