Daniel Spaleniak z gośćmi na specjalnym koncercie podczas Festiwalu Czterech Kultur w Łodzi


22 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Autor utworów z najpopularniejszych seriali, Daniel Spaleniak w trakcie łódzkiego Festiwalu Czterech Kultur zaprezentuje wyjątkowy koncert, do którego zaprosił cztery polskie artystki.

Daniel Spaleniak to 26-letni muzyk, producent, kompozytor i autor tekstów. Jego eteryczne, bluesowo-folkowe utwory jak Dear love of mine, Why czy Back Home można usłyszeć dziś w tak popularnych produkcjach filmowych i telewizyjnych jak: Ozark (Netflix), Elementary (CBS), Good Behavior(TNT) czy The Path (Hulu).

Daniel Spaleniak & Friends – wyjątkowy koncert podczas Festiwalu Czterech Kultur w Łodzi

13 września w ramach Festiwalu Czterech Kultur w Łodzi odbędzie się koncert, podczas którego będzie można usłyszeć materiał ze wszystkich płyt Daniela w zupełnie nowej odsłonie.

Na koncercie zostanie zaprezentowany materiał z moich płyt, łącznie z kompozycjami filmowymi oraz utworami dotąd nieopublikowanymi.

Oprócz niego, na scenie zobaczymy także cztery polskie artystki: Melę Koteluk, Misię Furtak, Kachę Kowalczyk (Coals) oraz Hanię Rani, które zaprezentują kompozycje Spaleniaka w nowych, wyjątkowych aranżacjach.

Goście są nieprzypadkowi. Każda z zaproszonych artystek ma w tej chwili swój najlepszy twórczy czas, jednocześnie siła ich wypowiedzi artystycznej nie była nigdy tak pełna i dojrzała.


Kamp! Hot Dance Party na Festiwalu Czterech Kultur

Również w tamach łódzkiego festiwalu, 7 września odbędzie się Hot Dance Party, czyli taneczne i elektroniczne spotkanie poza granicami gatunków i pokoleń, organizowane przez zespół Kamp! To będzie niecodzienna muzyczna podróż w czasie do lat 80. i 90. oraz krainy wiecznych hitów. Na jednej scenie wystąpią: Kev Fox, Kasia Lins, Hania Rani, Rosalie., Iza Trojanowska, Barbara Wrońska i Piotr Zioła.

hot dance party wytwórnia

Bilety na to wydarzenie znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Autor utworów z najpopularniejszych seriali, Daniel Spaleniak w trakcie łódzkiego Festiwalu Czterech Kultur zaprezentuje wyjątkowy koncert, do którego zaprosił cztery polskie artystki. Daniel Spaleniak to 26-letni muzyk, producent, kompozytor i autor tekstów. Jego eteryczne, bluesowo-folkowe utwory jak Dear love of mine, Why czy Back Home można usłyszeć dziś w tak popularnych produkcjach filmowych i telewizyjnych […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kamp! Hot Dance Party

Biletomat.pl
50-55 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.