Daniel Spaleniak w utworze do nowego serialu – “Zasada Przyjemności”

Obserwuj nas na instagramie:

Daniel Spaleniak, czyli autor utworów wykorzystywanych w wielu znanych serialach, tym razem nagrał piosenkę do nowej produkcji Canal+ Zasada Przyjemności.

Daniel Spaleniak to polski kompozytor i wokalista. Na jego dyskografię składają się cztery albumy studyjne. Ostatni z nich to wydany 15 lutego krążek Burning Sea.

Jego utwory wykorzystane zostały w wielu zagranicznych serialach, m. in. przez platformę Netflix i stację telewizyjną Hulu. Wśród tytułów, w których zostały użyte kompozycje Daniela można wymienić: Elementary, Ozark, Sekta, Shut Eye, Good Behavior, Six, The Royals, Youth & Concsequences czy Unreal.

Jak to się stało, że młodym, polskim muzykiem zaczęli interesować się zagraniczni agenci muzyczni? Artysta został odkryty przez jednego z nich za pomocą serwisu Spotify.

Teraz pojawił się nowy utwór Daniela Spaleniaka i jest to jego pierwszy kawałek po polsku. Piosenka Upadamy tu została nagrana specjalnie na potrzeby nowego serialu Canal+ o tytule Zasada Przyjemności.

Zarówno tekst, muzyka, jak i produkcja utworu to dzieło Daniela. Jedynie skrzypce dograł Tomasz Mreńca. Za klip natomiast odpowiedzialna jest Weronika Izdebska.

Zasada Przyjemności to serial kryminalny, w którym występują m.in. Małgorzata Buczkowska, Karel Roden i Sergey Strelnikov. Premiera zaplanowana jest na 9 czerwca.

Daniel Spaleniak, czyli autor utworów wykorzystywanych w wielu znanych serialach, tym razem nagrał piosenkę do nowej produkcji Canal+ Zasada Przyjemności. Daniel Spaleniak to polski kompozytor i wokalista. Na jego dyskografię składają się cztery albumy studyjne. Ostatni z nich to wydany 15 lutego krążek Burning Sea. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →