Najnowsza EPka Coals jest już dostępna

Obserwuj nas na instagramie:

Klan składa się z czterech utworów i jest w całości po polsku.

Niedawno pisaliśmy o pierwszym singlu – Entele, pentele (zobacz: Posłuchaj pierwszego singla zapowiadającego EPkę Coals). Teraz można już posłuchać całego wydawnictwa.

Klan to cztery utwory nagrane we współpracy z takimi artystami jak: Dianka, Piernikowski, schafter, Bella Ćwir i Kubi Producent.

W ramach trasy promującej EPkę zespół zagra koncerty w kilku miastach w Polsce. Z duetem zagra przyjaciel zespołu – gitarzysta i basista Bobkovski. Oprócz nowego materiału, będzie można usłyszeć wybrane utwory z płyty Tamagotchi oraz EPki Homework.

05.04 – Kraków, Alchemia
06.04 – Katowice, Królestwo
11.04 – Toruń, NRD
12.04 – Warszawa, Hydrozagadka
13.04 – Sopot, Sfinks700
25.04 – Wrocław, Stary Klasztor
27.04 – Łódź, Soda Underground

Coals wystąpią także podczas tegorocznej edycji Enea Spring Break w Poznaniu. Karnety na festiwal można zakupić na BILETOMAT.PL.

Fot: Kaja Róg

Klan składa się z czterech utworów i jest w całości po polsku. Niedawno pisaliśmy o pierwszym singlu – Entele, pentele (zobacz: Posłuchaj pierwszego singla zapowiadającego EPkę Coals). Teraz można już posłuchać całego wydawnictwa. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →