fot. Jakub Owczarek

„Rewal” w Poznaniu, czyli Coals zagrają na Plaży Wilda


16 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Coals już za parę dni wpadną do Poznania zagrać koncert. Letni wieczór, dobra muzyka i miejscówka nad rzeką – czego chcieć więcej?

Coals – kto, jak nie oni

Lato powoli, chociaż nieubłaganie, dobiega końca. Wraz z nim kończą się także plenerowe koncerty i już niedługo z beach barów, festiwali i outdoorowych scen przeniesiemy się pod dachy klubów, sal koncertowych i większych aren. Dlatego też z pewnością przyda się wydarzenie, aby jeszcze się tymi plenerami nacieszyć, a okazję ku temu tworzy nam duet Coals. Kacha Kowalczyk i Łukasz Rozmysłowski trochę tego lata pograli, więc jeśli nie mieliście jeszcze okazji, aby znaleźć się na ich koncercie, to teraz będzie odpowiedni moment. Sądząc po ich niedawnym występie na FEST Festival, z pewnością warto się wybrać, bo pomimo bardzo wczesnej pory, vibe był totalnie niepodrabialny. Będzie oczywiście możliwość, aby usłyszeć zarówno starszy, jak i nowszy materiał. Między innymi ten z EP-ki Rewal, której recenzję znajdziecie na naszej stronie. A dokładnie: tutaj.

Coals – Lawa

Gdzie i kiedy?

Coals wystąpią w Poznaniu już w najbliższy piątek, 19 sierpnia. Kachę Kowalczyk i Lucassiego będzie można zobaczyć i posłuchać na Plaży Wilda Eco Village. Wejściówki zgarniecie za dwadzieścia pięć polskich złotych na stronie Biletomat.pl. Wpadajcie na koncert!


W Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.pl, Rytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

Coals już za parę dni wpadną do Poznania zagrać koncert. Letni wieczór, dobra muzyka i miejscówka nad rzeką – czego chcieć więcej? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Coals – […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →