Hania Rani na Otwarciu Festiwalu NADA w Toruniu


05 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Hania Rani będzie gwiazdą wieczoru podczas Koncertu Otwarcia V edycji Festiwalu NADA, który odbędzie się w dniach 12-14 września w Toruniu. Sprawdźcie szczegóły.

Festiwal NADA – 12-14 września w Toruniu

Festiwal NADA to wyjątkowe muzyczne wydarzenie, którego zadaniem jest zaprezentowanie oraz promocja nowych nurtów i trendów w muzyce polskiej, jak również światowej. Jednocześnie festiwal konfrontuje ze sobą twórczość muzyków o bogatym dorobku artystycznym z debiutantami, którzy dopiero zaczynają swoją muzyczną karierę.

Hania Rani na Otwarciu Festivalu Nada

Tegoroczna, piąta już edycja festiwalu odbędzie się w dniach 12-14 września w Toruniu. Imprezę zainauguruje Koncert Otwarcia, podczas którego wystąpi pianistka, wokalistka i kompozytorka Hania Rani.

Hania Rani

Artystka znana m.in. z współtworzenia duetu Tęskno, w kwietniu wydała swój debiutancki solowy album – Esja, którą wydała prestiżowa brytyjska wytwórnia Gondwana Records. Płyta została doceniona zarówno w kraju, jak i za granicą, co przełożyło się na koncerty w wielu europejskich miastach. W najbliższych miesiącach Hanię czekają także występy w Moskwie czy Tokio.

Więcej o płycie Esja pisaliśmy tutaj.

Koncert Otwarcia Festiwalu NADA – bilety

W sprzedaży są już dostępne wejściówki na występ Hani Rani podczas Koncertu Otwarcia Festiwalu NADA, który odbędzie się w Teatrze im. Wilama Horzycy w Toruniu. Bilety w cenie 29 PLN znajdziecie na stronie Biletomat.pl.


Hania Rani – trasa koncertowa

Na listopad natomiast zaplanowana została trasa koncertowa, promująca album Esja, w trakcie której artystka wystąpi w 5 polskich miastach:

11.11 Gdańsk, Teatr Szekspirowski
12.11. Poznań, Scena Na Piętrze
13.11 Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem
14.11 Kraków, Teatr Variété
15.11 Warszawa, Praga Centrum

Bilety na koncerty w Poznaniu i Warszawie są już dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

7 września z kolei, Hania wystąpi podczas imprezy Hot Dance Party organizowanej przez zespół KAMP! w ramach Festiwalu Łódź Czterech Kultur. Bilety tutaj.

Hania Rani będzie gwiazdą wieczoru podczas Koncertu Otwarcia V edycji Festiwalu NADA, który odbędzie się w dniach 12-14 września w Toruniu. Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że […]

Kup Bilety

Biletomat.pl
29 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →