Daria Zawiałow, Igo z Bass Astral x Igo i Piotr Zioła na jednej płycie? Oni też śpiewają polski hip hop!

Ania Hofman
18 kwietnia 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Przy projekcie Albo Inaczej 2 zebrała się bardzo zacna ekipa!

Już w maju usłyszymy klasyki polskiego hip hopu w zupełnie nowych aranżacjach. Premiera albumu Albo Inaczej 2 już w przyszłym miesiącu i naprawdę nie możemy się doczekać tego krążka!

Why? Bo przy projekcie majstrowała bardzo zacna ekipa, do której dołączyło właśnie kolejnych trzech, bardzo hot hot hot, artystów – Daria Zawiałow, Igo z kolektywu Bass Astral x Igo oraz Piotr Zioła! A poza nimi na Albo Inaczej 2 pojawi się też Justyn Święs z The Dumplings, Natalia Nykiel, Krzysztof Zalewski, Ralph Kaminski, Monika Borzym i Fismoll. Polski hip hop w wydaniu najlepszych wokalistów młodej sceny muzycznej – czy można chcieć czegoś więcej…?

Nie zapomnijcie też, że utworów z Albo Inaczej 2 będzie można przedpremierowo posłuchać na festiwalu Enea Spring Break 2018. Na Scenie Wielkiej CK Zamek w Poznaniu pojawi się zespół pod kierownictwem Mariusza Obijalskiego, głównego aranżera, kompozytora i producenta albumu, którego wspierać będzie znany z pierwszego albumu Andrzej Dąbrowski, a także zaproszeni na drugą część Monika Borzym, Daria Zawiałow, Fismoll, Krzysztof Zalewski, Ralph Kamiński oraz raperzy – Ten Typ Mes, Emil Blef (Flexxip), Stasiak i współtwórca legendarnego Warszafskiego Deszczu Numer Raz. To wszystko już 21 kwietnia!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.