Misia Furtak wydała płytę!


29 stycznia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Posłuchaj nowych utworów utalentowanej wokalistki.

Misia Furtak karierę rozpoczęła w zespole très.b, z którym zdobyła Paszport Polityki w kategorii Muzyka Popularna. Jako samodzielna wokalistka w 2013 roku wydała EP-kę ,z której utwór “Mózg” został nominowany do Fryderyka .

Artystka zaprezentowała właśnie materiał z nowego albumu “Co przyjdzie?”.  Utworem promującym płytę jest “Nie zaczynaj”.

Wokalistka o utworze mówi:

Nie zaczynaj otwiera płytę. To jedna z pierwszych piosenek, nad którą zaczęłyśmy pracować z Hanią Raniszewską na podstawie napisanych przeze mnie szkicunków. To piosenka mocna i delikatna zarazem. Nie ma w niej złości, krzyku. Jest siła, ale i subtelność. Myślę, że to dobrze oddaje atmosferę całej płyty.

Cały album do posłuchania poniżej:

Posłuchaj nowych utworów utalentowanej wokalistki. Misia Furtak karierę rozpoczęła w zespole très.b, z którym zdobyła Paszport Polityki w kategorii Muzyka Popularna. Jako samodzielna wokalistka w 2013 roku wydała EP-kę ,z której utwór “Mózg” został nominowany do Fryderyka . Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →