Bestsellery Empiku

Bestsellery Empiku 2021 – wyjątkowe duety i klasyki w nowych aranżacjach

Obserwuj nas na instagramie:

Tegoroczna gala wręczenia Bestsellerów Empiku coraz bliżej. Organizatorzy zdradzają kolejne szczegóły wydarzenia. Jakie duety i w jakim repertuarze usłyszymy 15 lutego?

Empik przyzwyczaił już nas do wielu muzycznych zaskoczeń i oryginalnej oprawy swojej corocznej gali rozdania nagród. Nie inaczej będzie tym razem. Na scenie Bestsellerów Empiku 2021 spotkają się niekwestionowane muzyczne gwiazdy i artyści młodego pokolenia. Dyrektor muzyczny wydarzenia Wojtek Urbański wybrał kultowe polskie utwory i zaaranżował je wraz z zespołem na nowo.

Bestsellery Empiku 2021 – poznaliśmy duety, które wystąpią podczas gali

Anita Lipnicka i Julia Wieniawa wykonają w duecie piosenkę Zanim zrozumiesz z repertuaru Varius Manx. Stanisław Soyka połączy siły z Vito Bambino w Tolerancji. Artur Rojek wystąpi z Mieć czy być wraz z braćmi Kacperczyk, którzy w ubiegłym roku przykuli uwagę wielu fanów muzyki alternatywnej. Krzysztof Zalewski i Igo zinterpretują na nowo energetyczny Testosteron Kayah. A Sen Edyty Bartosiewicz wybrzmi w nowej wersji w wykonaniu Darii Zawiałow i Szczyla – nominowanego do Muzycznych Odkryć Empiku 2021. W line-upie nie zabrakło też jednej z najpopularniejszych artystek ostatnich lat – sanah, która wraz z Wojtkiem Urbańskim przygotowała nową wersję utworu Kolońska i szlugi.

Bestsellery Empiku 2021 – kiedy i gdzie oglądać?

Gala Bestsellery Empiku 2021 odbędzie się już 15 lutego. Poprowadzi ją Marcin Prokop, a towarzyszyć mu będzie Gabi Drzewiecka, która wraz z Michałem Szpakiem zrelacjonuje także wydarzenia z backstage’u. Co ważne i warte pochwały – gala transmitowana w kanałach online – w tym teksty wykonywanych utworów – będzie w całości tłumaczona na język migowy.

Wydarzenie będzie transmitowane od godz. 20:15 na antenie TVN oraz od 19:45 na profilach Empiku w mediach społecznościowych.

Przeczytaj także: Bestsellery Empiku 2021 – poznaliśmy nominowanych twórców

Macie swoich faworytów?

Tegoroczna gala wręczenia Bestsellerów Empiku coraz bliżej. Organizatorzy zdradzają kolejne szczegóły wydarzenia. Jakie duety i w jakim repertuarze usłyszymy 15 lutego? Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Empik przyzwyczaił już nas […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →