kadr z teledysku „AMG"

Avi bierze wszystko albo nic, zapowiadając nowy singiel

Podziel się newsem:

Avi zapowiedział kolejny utwór. Raper zdradził datę premiery oraz potencjalny tytuł. Będzie to druga piosenka po wydaniu ostatniego albumu.

Tuż za rogiem nowości od Aviego

Na początku kwietnia Avi opublikował pierwszy utwór od wydania Akademii Sztuk Pięknych zatytułowany Warsaw Vice. W singlu gościnnie wystąpił Kaz Bałagane. Wczoraj w mediach społecznościowych współautora ASP pojawiły się materiały promujące kolejną piosenkę. Na grafikach widnieje napis „Wchodzimy va banque” oraz czwartkowa data, tj. 12 maja. Nie podano na razie większej ilości szczegółów.

Zobacz: Rau, Tuzza, Avi x Louis Villain w Krakowie: Trzy różne światy w harmonii [relacja]

avi wchodzimy va banque
media społecznościowe rapera

Ostatni album Aviego, wydany w duecie z Louisem Villainem, ukazał się na rynku 21 maja zeszłego roku. Akademia Sztuk Pięknych to jednocześnie zamknięcie sycylijskiego tryptyku, który przyczynił się do wzrostu popularności twórców. Na albumie znalazło się czternaście utworów, a oprócz gospodarzy wystąpili również Kabe, Sarius, Pezet, Onar oraz Ero.

Avi x Louis Villain – Akademia Sztuk Pięknych – odsłuch albumu

Śmietanka rapowej sceny wystąpi podczas Lech Polish Hip-Hop Festival 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Między 11 a 13 sierpnia na Plaży nad Wisłą przy ul. Rybaki w Płocku odbędzie się jeden z największych hip-hopowych festiwali w Polsce. Impreza wraca po ponad dwóch latach nieobecności spowodowanej pandemią koronawirusa. Wczoraj organizatorzy wydarzenia odsłonili pierwszą trzydziestkę artystów i zaznaczają, że to nie koniec ogłoszeń. Karnety oraz bilety jednodniowe na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 znajdziecie na Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! Liczba karnetów trzydniowych jest ograniczona.

Przeczytaj także: Lech Polish Hip-Hop Music Awards zmienia lokalizację. Gala zawita w Płocku. Zmiany także w Polish Hip-Hop Festivalu

W pierwszej puli ogłoszeń znaleźli się: OKI, Kukon, Hodak, Catchup, Miły ATZ, Dwa Sławy, Gruby Mielzky, PRO8L8M, Sokół, Ero JWP, Łajzol, JETLAGZ, Dziarma, Young Igi, Zdechły Osa, BARTO KATT, Avi x Louis Villain, Kaz Bałagane, Sarius, Małpa, PlanBe, TUZZA, Spółka ZOO [Frosti, Berson, Włodar, Mario], Feno, Paluch, Słoń, Jeden, Jacuś, Lipa, Joda, Guzior, Kabe.

Przez ponad dwa lata pracowaliśmy nad tym, abyście otrzymali najlepszy festiwal hip-hopowy w historii. Nie lubimy półśrodków, dlatego w tym roku czekają na Was rewolucyjne zmiany. Line-up wypchany po brzegi (kolejne ogłoszenia artystów już niedługo), nowe sceny, masa stref, dodatkowe pole namiotowe oraz liczne niespodzianki. Do zobaczenia w Płocku. Elooo!

– zachęcają organizatorzy.

Avi zapowiedział kolejny utwór. Raper zdradził datę premiery oraz potencjalny tytuł. Będzie to druga piosenka po wydaniu ostatniego albumu. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń […]

Avi na LECH POLISH HIP-HOP FESTIVAL 2022

Biletomat.pl
150 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Avi
Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →