Hollow Coves

23 kwietnia 2020, Czwartek

Klub Hydrozagadka

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

 

Otwarcie: 19:00
Start: 20:00

Hollow Coves – czyli dynamiczny duet dwóch przyjaciół tworzących ujmujące utwory w klimacie indie folk. W 2020 roku dwójka Australijczyków po raz pierwszy odwiedzi Polskę wraz z nowym albumem. Ich koncerty to czarujące spotkania z muzyką, a wyświetlenia ich piosenek na You Tube sięgają kilkunastu milionów wyświetleń.

Hollow Coves – „The Woods”
https://www.youtube.com/watch?v=2Q466ZPyNAo

Ryan Henderson i Matt Carins spotkali się w 2013 roku i połączyła ich miłość do muzyki akustycznej. Zaczęli razem komponować bez jakichkolwiek oczekiwań czy planów na karierę. Jednak ich wspólna pasja doprowadziła do powstania pięknych utworów, które szybko zyskały ogromną popularność na serwisach streamingowych. Ich inspiracją są między innymi Angus & Julia Stone, Ben Howard czy The Paper Kites.

Hollow Coves – „Coastline”
https://www.youtube.com/watch?v=Cp-1t9B62zc

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin–

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Kup Bilety

Biletomat.pl
49 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także