Tymek robi zajebistą muzę na pełnym luzie

Podziel się newsem:

Tymek podzielił się kolejnym singlem ze swojego nadchodzącego albumu Popularne. Sprawdźcie, jak buja jego świeżutki numer Deweloper!

Deweloper – nowy singiel od Tymka już jest!

Tydzień po wypuszczeniu ostatniego singla z albumu PopularneDziecko, Tymek dzieli się kolejną odsłoną swojego nadchodzącego wydawnictwa. Tym razem swoją interpretacją klubowego brzmienia podzielił się Barnim – polski DJ i producent, który na co dzień stacjonuje w Londynie.

Tymek i Barnim, czyli bassowy Deweloper

Z tego muzycznego połączenia muzycznych wrażliwości Tymka i Barnima powstał kawałek Deweloper – szybki, elektryzujący, podkreślony solidnym bassem i bujający, jak dobry klub techno o 5:00 nad ranem po intensywnym sobotnim balu. Całości towarzyszy teledysk zrealizowany przez Adriana Kawę, w którym obserwujemy tytułowego Dewelopera w niecodziennej, roztańczonej odsłonie. W tę rolę wcielił się świetny Tomasz Bieliński. Zobaczcie efekty!

Tymek x Barnim – Deweloper, posłuchaj singla

Premiera Popularnych już za chwilę! Kogo jeszcze usłyszymy na nowym albumie Tymka?

Nowy krążek TymkaPopularne ujrzy światło dzienne już za niecały miesiąc, dokładnie 13 sierpnia. Na albumie znajdą się kawałki od szesnastu różnych producentów. Oprócz Barnima, poznaliśmy już klubowe single na bitach Magiery (Pleasure), Favsta (Cielo Blu), Urbanskiego (Sophia Loren), 1988 (Frisbee), Fouxa (Marilyn Monroe) oraz BeMelo (Dziecko). Oprócz nich, tracklistę Popularnych zasilą również: Nocny, Barto’cut12, Kubi Producent, 2latefor, Deemz, Pham, Kacezet, Clearmind oraz zwycięzca konkursu producenckiego. Nie przegapcie tej wyjątkowej premiery!

Tymek Cielo Blu i Sophia Loren
Tymek – „Popularne”, okładka albumu

Tymek podzielił się kolejnym singlem ze swojego nadchodzącego albumu Popularne. Sprawdźcie, jak buja jego świeżutki numer Deweloper! Deweloper – nowy singiel od Tymka już jest! Tydzień po wypuszczeniu ostatniego singla z albumu Popularne – Dziecko, Tymek dzieli się kolejną odsłoną swojego nadchodzącego wydawnictwa. Tym razem swoją interpretacją klubowego brzmienia podzielił się Barnim – polski DJ […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na koncerty Lato w Plenerze

Biletomat.pl
30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →