Refleksyjno-taneczny Tymek w nowym tracku „Dziecko”

Podziel się newsem:

Tymek podzielił się kolejnym singlem ze swojego nadchodzącego albumu Popularne. Czas na nieco więcej refleksji, jednak wciąż w tanecznym klimacie. Sprawdźcie, jak buja Dziecko!

Popularne – szesnaście różnych odsłon klubowego brzmienia

Popularne nadchodzą wielkimi krokami. To nowy album Tymka, na który raper zaprosił szesnastu różnych producentów, a każdy z nich będzie odpowiedzialny za inny kawałek z setlisty. Jak dotąd poznaliśmy już propozycje od Magiery (Pleasure), Favsta (Cielo Blu), Urbanskiego (Sophia Loren), 1988 (Frisbee) oraz Fouxa (Marilyn Monroe). Choć ostatni singiel, Marilyn Monroe, wydany nieco ponad tydzień temu, wciąż okupuje kartę na czasie na YouTube (aktualnie 9 miejsce), Tymek podzielił się właśnie kolejną zapowiedzią swojego nadchodzącego krążka.

Tymek – Marilyn Monroe, posłuchaj

Refleksyjny Tymek na bicie BeMelo. Nowy singiel Dziecko już jest!

Najnowszy singiel rapera, Dziecko, to interpretacja klubowego brzmienia w wykonaniu producenta BeMelo, znanego chociażby ze współpracy z takimi postaciami polskiej rap gry, jak Kizo czy Wac Toja. Rytmiczny bit ponownie sprawi, że Tymek rozbuja Wasze biodra i rozgrzeje parkiet pod stopami, choć tym razem w warstwie tekstowej artysta zawarł zdecydowanie bardziej refleksyjny przekaz, na co naprowadza nas już sam tytuł tego kawałka. Sprawdźcie jak brzmi Tymek, który zagląda w głąb swojego wewnętrznego dziecka!

Premiera nowego albumu Tymka – Popularne

Nowy album TymkaPopularne ujrzy światło dzienne już tego lata, dokładnie w piątek, 13 sierpnia! Nie przegapcie tej tanecznej premiery! Preorder krążka jest wciąż możecie zamawiać na stronie tymekpopularne.pl. Więcej o albumie przeczytacie tutaj.

Tymek Cielo Blu i Sophia Loren
Tymek – „Popularne”, okładka albumu

Tymek podzielił się kolejnym singlem ze swojego nadchodzącego albumu Popularne. Czas na nieco więcej refleksji, jednak wciąż w tanecznym klimacie. Sprawdźcie, jak buja Dziecko! Popularne – szesnaście różnych odsłon klubowego brzmienia Popularne nadchodzą wielkimi krokami. To nowy album Tymka, na który raper zaprosił szesnastu różnych producentów, a każdy z nich będzie odpowiedzialny za inny kawałek […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →