TOP 5 hip-hopowych koncertów, które musisz zobaczyć w listopadzie


18 listopada 2019

Podziel się newsem:

Listopad w pełni, pora więc na comiesięczny hip-hopowy, koncertowy niezbędnik. Zobaczcie, na jakie wydarzenia musicie wybrać się w listopadzie.

22 listopada – Wrocław Hip Hop Festival – Wrocław, Hala Stulecia

Kiedy: 22 listopada 2019
Gdzie: Hala Stulecia, Wrocław
Bilety: 95 – 120 zł

Już w ten weekend we Wrocławiu odbędzie się czwarta edycja jednego z największych festiwali w Polsce. Tegoroczna odsłona odbędzie się we wrocławskiej Hali Stulecia, która pomieścić może nawet 10 tysięcy osób. Ale najważniejszy w tym wszystkim jest line-up, a ten w tym roku robi wrażenie. Na scenie zaprezentują się  Paluch, Kali, KęKę, Szpaku, Słoń, Guzior, Jan-rapowanie, VNM, DJ Soina, Sarius, W.E.N.A oraz Kabe.

Paluch – Mój Kościół

My z kolei mamy dla Was niespodziankę. Jeżeli nie chcecie przegapić żadnego z koncertów, pobierzcie aplikację Tango, która powiadomi Was o rozpoczęciu konkretnego występu.

Tangohttps://tangoapp.pl

22 listopada – Injury Reserve – Hydrozagadka, Warszawa

Kiedy: 22 listopada 2019
Gdzie: Hydrozagadka, Warszawa
Bilety: 45 zł, kup na Biletomat.pl

Pierwsza i tak naprawdę jedyna zagraniczna propozycja w tym zestawieniu. 22 listopada w warszawskiej Hydrozagadce pojawi się jeden z największych przedstawicieli alternatywnego rapu na świecie – Injury Reserve. Zespół złożony z raperów Stepa J. Groggsa i Ritchie With’a T oraz producenta Parkera Corey’a powstał w 2013 roku. Ekipa w 2019 wydała swój pełnoprawny longplay Injury Reserve, na którym zwrotki rzuciły takie postacie, jak JPEGMAFIA, Amine czy chociażby Freddie Gibbs. Warszawski koncert to pierwsza wizyta rapowego trio w Polsce. Jeśli miałbym Wam coś doradzić, to nie zwlekajcie z zakupem biletów na to wydarzenie, bo nie wiadomo, kiedy panowie ponownie pojawią się w naszym kraju, a jeśli już to zrobią to bilety mogą być trzy razy droższe.

Injury Reserve – Injury Reserve – odsłuch albumu

28 listopada – Pawbeats Orchestra – CKK Jordanki, Toruń

Kiedy: 28 listopada 2019
Gdzie: Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki, Toruń
Bilety: 89 – 159 zł

Performance przygotowany przez bydgoskiego producenta i kompozytora Pawbeatsa to coś więcej niż zwykły koncert. To wydarzenie, które gromadzi największych artystów i muzyków w prestiżowych salach koncertowych. To pierwszy w Polsce stale koncertujący projekt producencki związany z hip-hopem. Na jednej scenie w towarzystwie live bandu wystąpią wokaliści, raperzy, a także orkiestra smyczkowa. 28 listopada, na scenie w CKK Jordanki w Toruniu zobaczymy takich artystów jak Bisz, Grubson, VNM, Zeus, Natalia Grosiak, Klaudia Szafrańska czy Płomień 81 i Tymek, którzy niedawno dołączyli do trasy Pawbeatsa.

Pawbeats Orchestra feat. Tymek – Chwilo Trwaj

29 listopada – White 2115 – Tama, Poznań

white

Kiedy: 29 listopada 2019
Gdzie: Tama, Poznań
Bilety: 39 – 150 zł

Po premierze najnowszego albumu White’a Młody Książę, wywiązała się mała afera związana z pozycją krążka na liście przebojów OLiS. Nowe wydawnictwo zawodnika SBM Label zajmowało tam odległe 16. miejsce. Wytwórnia oczywiście wydała oświadczenie, że pozycja albumu wynika z tego, że ZPAV odnotował tylko sprzedaż z salonów stacjonarnych, pomijając sprzedane egzemplarze z preorderu i sklepu SBM. Niemniej jednak, Młody Książę to dobry album, który na koncertach na pewno będzie bardzo dobrze brzmiał. Najbliższą okazję będziecie mieli już 29 listopada w Poznaniu, gdzie w tamtejszej Tamie odbędzie się koncert członka kolektywu 2115.

White 2115 – Pałac

30 listopada – Finał Wielkiej Bitwy Warszawskiej – Proxima, Warszawa

wbw

Kiedy: 30 listopada 2019
Gdzie: Proxima, Warszawa
Bilety: 35-50 zł

Wielka Bitwa Warszawska to już legendarna i najważniejsza impreza freestylowa w Polsce, podczas której wyłoniony zostanie freestylowy Mistrz Polski. 30 listopada odbędzie się XVII edycja WBW podczas której zmierzą się ze sobą Koro, Konrad, Oset, Spartiak, Kurian, Quesh, Toczek, WueNo. Warto wspomnieć, że w przeszłości na WBW występował chociażby Quebonafide.

Milan vs Koro – WBW 2018 Finał (freestyle rap battle)

Listopad w pełni, pora więc na comiesięczny hip-hopowy, koncertowy niezbędnik. Zobaczcie, na jakie wydarzenia musicie wybrać się w listopadzie. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił […]

Koncerty Hip-Hop

Biletomat.pl
od 25 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →