Wszystko co musisz wiedzieć o Red Bull SoundClash przed pojedynkiem Zalewskiego i Grubsona


07 listopada 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Już niedługo w warszawskiej Hali Torwar, na przeciwległych scenach staną GrubSon i Zalewski, aby zmierzyć się w muzycznym pojedynku pod szyldem Red Bull SoundClash. Poznajcie zasady!

Red Bull SoundClash – muzyczny pojedynek Krzysztofa Zalewskiego i GrubSona

Przed nami wyjątkowe muzyczne wydarzenie! Na polską scenę powraca projekt Red Bull SoundClash. Już 21 listopada w hali COS Torwar w Warszawie w bojowe szranki staną dwie wyjątkowe postaci rodzimej sceny muzycznej – Krzysztof Zalewski i GrubSon. Z tego pojedynku tylko jeden z nich wyjdzie zwycięsko, jednak przegranych tak naprawdę nie będzie, gdyż jedynym orężem tego wieczoru będzie muzyka.

Krzysztof Zalewski i Grubson Red Bull SoundClash

Red Bull SoundClash 2019 – zasady

O co tak naprawdę chodzi? Zanim wybierzecie się na Red Bull SoundClash musicie poznać zasady tego wydarzenia. Przede wszystkim jednego wieczoru, w jednym miejscu, na dwóch scenach wystąpią równolegle dwaj artyści. To podstawowy warunek, o którym musicie wiedzieć. Przebieg całej imprezy wygląda następująco:

1. The Warm Up

Czyli klasyczna rozgrzewka przed walką. W trakcie tej rundy zarówno Krzysztof Zalewski jak i Grubson zagrają po trzy swoje utwory. Zapowiada się spokojnie, ale nie dajcie się zwieść!

2. The Cover

Poprzeczka lekko się unosi. Na tym etapie obaj artyści wybierają wspólnie jeden utwór, który wykonują we własnym, charakterystycznym dla siebie stylu.

Krzysztof Zalewski i Grubson Red Bull SoundClash

3. The Take Over

Tutaj już robi się naprawdę trudno. The Take Over polega na tym, że jeden z artystów zaczyna grać swój utwór, jednak w połowie przejmuje go przeciwnik i gra dalej, jednak już w swoim stylu. Każdy z nich dokonuje takiego przejęcia trzy razy.

4. The Clash

Artyści ponownie grają swoje utwory, jednak tym razem ich styl (inny niż te, prezentowane wyjściowo przez zespoły) narzuca DJ. Ponownie muzycy wykazują swoje umiejętności w tej kategorii trzykrotnie.

Krzysztof Zalewski i Grubson Red Bull SoundClash

5. The Wildcard

Ostatnia prosta na drodze do zwycięstwa. Tym razem go gry dołączają zaproszeni artyści! Zawodnicy wykonują po jednym swoim utworze z wyjątkowym gościem.

6. The Finale

To już właściwie nie konkurencja, a nagroda, gdyż zwycięski zespół po ogłoszeniu wyników będzie mógł zagrać jeszcze jeden finałowy utwór.

No dobra, ale kto wygrywa? O tym zadecydujecie Wy! Zwycięży ten artysta, który otrzyma najgłośniejsze i najbardziej intensywne owacje od obecnej na wydarzeniu publiczności.

Pokaż komu kibicujesz! Gadżety SoundClash 2019

Teraz wiecie już wszystko i jesteście gotowi na to, aby wziąć udział w Red Bull SoundClash. A nie, jeszcze jedno! Nie zapomnijcie wyposażyć się w wyjątkowe gadżety, które wyróżnią Was z tłumu i wskażą którego z zawodników wspieracie. Specjalne szaliki i czapki dedykowane konkretnemu artyście oraz wlepy i przypinki będziecie mogli nabyć przed wejściem na teren rozgrywki.

Krzysztof Zalewski i Grubson Red Bull SoundClash

Teraz już faktycznie nie pozostaje nam nic innego, jak tylko zaprosić Was na Red Bull SoundClash 2019. Idźcie i krzyczcie najgłośniej, jak tylko potraficie. Niech wygra najlepszy!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilety

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.