fot. kadr z klipu "ENWUJOTKA"

TEDE prezentuje limitowane wydanie albumu „KA$ABLANCA” i zaprasza na urodziny


15 czerwca 2021

Podziel się newsem:

Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery zapowiedzianego zimą albumu KA$ABLANCA REAL. Z tej okazji TEDE postanowił zaprezentować, jak od strony fizycznej wygląda jego najnowsze wydawnictwo, pod którym podpisał się również SIR MICH. To jednak nie wszystko, co w najbliższym czasie planuje założyciel wytwórni NWJ.

KA$ABLANCA REAL zabrzmi już w ten piątek

Czas do zaplanowanej na piątek 18 czerwca premiery albumu KA$ABLANCA REAL odmierzać możemy już w godzinach. Zanim jednak trzynasta, zapowiedziana jeszcze zimą, studyjna płyta duetu TEDE & SIR MICH stanie się wydawniczym faktem, słuchacze mogą się dowiedzieć, jak prezentuje się zakupione przez nich w preorderze, limitowane wydanie rapowej KA$ABLANCI spod szyldu NWJ. Ci słuchacze natomiast, którzy na zakup do tej pory jeszcze się nie zdecydowali, być może uczynią to, gdy zobaczą efektownie prezentujący się egzemplarz najnowszego albumu Jacka i Michała. A ten, przypomnijmy, już zaraz ukaże się zarówno na standardowym CD, klasycznie winylowym LP oraz tradycyjnej kasecie magnetofonowej MC.

TEDE prezentuje, jak wygląda KA$ABLANCA REAL na CD, winylu i kasecie

ŁEBAĆ TO, czyli TEDE wyprawia 45 urodziny

TEDE & SIR MICH najświeższy efekt trwającej pod ponad dekady już współpracy zaprezentują w najbliższy piątek. Od lutego panowie systematycznie ujawniali kolejne informacje na temat albumu KA$ABLANCA REAL. Teraz natomiast, pozostaje nam już jedynie cierpliwie czekać, by móc tą hip-hopową KA$ABLANCĘ w całości przesłuchać. Wszakże w połowie, uczynić mogliśmy to jeszcze w marcu. Z kolei niewiele ponad miesiąc po premierze albumu TEDEGO & SIR MICHA, odbędzie się jeszcze jedno ważne wydarzenie. A wydarzeniem tym są, rzecz jasna, 45 urodziny TDF-a. W tym roku obchodzone w Łebie, pod wdzięcznym hasłem ŁEBAĆ TO. A jeśli macie zamiar złożyć raperowi życzenia osobiście, w kalendarzu koniecznie zaznaczcie weekend od 23 do 25 lipca.

TEDE & SIR MICH
TEDE – ŁEBAĆ TO – 45 urodziny – plakat

INFLUEN$ERIAL – drugi sezon nadciąga

Wczesnowiosennej promocji wydawnictwa KA$ABLANCA towarzyszył prowadzony przez jej współautora INFLUEN$ERIAL. Realizowany w całości przez TDF-a vlog był ciekawym elementem marketingowej akcji przygotowującej słuchaczy na premierę albumu duetu TEDE & SIR MICH. Teraz natomiast, gdy za moment o wydaniu płyty KA$ABLANCA REAL mówić będziemy, jako o aspekcie już dokonanym, wytwórnia NWJ zapowiada kontynuacje swojej video produkcji. I o ile, pierwszy sezon INFLUEN$ERIALU skupiał się procesie tworzenie KA$ABLANCI, to podejrzewać możemy, że w sezonie drugim zobaczymy, jak TEDE & SIR MICH swój najnowszy album prezentują słuchaczom na żywo.

TEDE – INFLUEN$ERIAL – S01E08

TEDE & SIR MICH – Sopot Hip-Hop Festival – 18 lipca 2021 – bilety

Sopot Hip-Hop Festival, na którym wystąpią również bohaterowie dzisiejszego tekstuodbędzie się 18 lipca w Operze Leśnej w Sopocie. Wejściówki na wydarzenie są dostępne na stronie Biletomat.pl

W całości wyprodukowana przez Sir Micha płyta „KA$ABLANCA REAL” ukaże się w piątek 18 czerwca

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

TEDE & Sir Mich | Sopot Hip-Hop Festival | 18 lipca, Opera Leśna, Sopot

Biletomat.pl
89 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →