kadr z teledysku „Chcemy być wyżej”

Sokół wrócił do przeszłości podczas jednego ze swoich koncertów

Podziel się newsem:

W trakcie występu Sokół sięgnął po utwór spoza swojego repertuaru. Stołeczny raper zaśpiewał ponad dwudziestoletni przebój dyskotekowy.

Sokół na imprezie karaoke

Jak donosi serwis Glamrap.pl, Wojtek Sokół podczas jednego z ostatnich koncertów zaskoczył obecnych nietypową pozycją w setliście. Założyciel Prosto w towarzystwie Korasa wykonał Freed from desire włoskiej artystki Gali. Piosenka zadebiutowała na rynku w 1996 roku i trafiła na album Come into My Life rok później. Singiel otrzymał Diamentową Płytę we Francji, podwójną platynę w Belgii i Wielkiej Brytanii oraz Złotą Płytę we Włoszech. Fragment występu został opublikowany na Instagramie serwisu.

Zobacz: Muniek nazwał Sokoła „wielkim poetą ulicy”, a następnie wykonali wspólny utwór

Sokół wystąpi podczas  Lech Polish Hip-Hop Festival 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Między 11 a 13 sierpnia na Plaży nad Wisłą przy ul. Rybaki w Płocku odbędzie się jeden z największych hip-hopowych festiwali w Polsce. Impreza wraca po ponad dwóch latach nieobecności spowodowanej pandemią koronawirusa. Karnety oraz bilety jednodniowe na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 znajdziecie na Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! Liczba karnetów trzydniowych jest ograniczona. Pierwszą pulę wyprzedano.

Organizatorzy w ramach pierwszej puli przedstawili ponad trzydziestu występujących. Są to: OKI, Kukon, Hodak, Catchup, Miły ATZDwa Sławy, Gruby Mielzky, PRO8L8M, Sokół, Ero JWP, Łajzol, JETLAGZ, Dziarma, Young Igi, Zdechły Osa, BARTO KATT, Avi x Louis Villain, Kaz Bałagane, Sarius, Małpa, PlanBe, TUZZA, Spółka ZOO [Frosti, Berson, Włodar, Mario], Feno, Paluch, Słoń, Jeden, Jacuś, Lipa, Joda, Guzior, Kabe. Kolejne fragmentu line-upu zostaną stopniowo odsłonięte.

Przez ponad dwa lata pracowaliśmy nad tym, abyście otrzymali najlepszy festiwal hip-hopowy w historii. Nie lubimy półśrodków, dlatego w tym roku czekają na Was rewolucyjne zmiany. Line-up wypchany po brzegi (kolejne ogłoszenia artystów już niedługo), nowe sceny, masa stref, dodatkowe pole namiotowe oraz liczne niespodzianki. Do zobaczenia w Płocku. Elooo!

– zapraszają organizatorzy festiwalu

W trakcie występu Sokół sięgnął po utwór spoza swojego repertuaru. Stołeczny raper zaśpiewał ponad dwudziestoletni przebój dyskotekowy. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Sokół na imprezie karaoke Jak donosi serwis Glamrap.pl, Wojtek Sokół […]

Sokół na Lech Polish Hip=Hop Festival 2022

Biletomat.pl
150 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →