kadr z klipu do utworu „Płaczemy pięścią w stół"

Sokół zagra koncert w Lublinie i to z pewnością nie będzie „NIC”

Podziel się newsem:

Już 25 czerwca Sokół zagra koncert w Lublinie, na którym zaprezentuje swój ostatni album NIC. Sprawdź szczegóły tego wydarzenia.

Na zwycięskiej ścieżce

Powiedzieć, że Sokół przeżywa drugą młodość, byłoby dość krzywdzące. Założyciel Prosto wygląda bowiem, jakby nigdy nie przestał być młody. Błędem byłoby jednak niezauważenie jego świetnej passy w ostatnich miesiącach. Nagrody na gali Popkiller 2022 dla warszawskiego rapera 30-lecia oraz nagroda gremium za najlepszy album roku dla NIC, który pokrył się podwójną platyną. Wyróżnienie „Za sprzyjanie wyobraźni” od ZPAV podczas Fryderyków. Warszawiak podąża zwycięską ścieżką i zawędruje na niej aż do Lublina, gdzie pod koniec czerwca zagra koncert.

Sokół – Płaczemy pięścią w stół 

Sokół zagra w Lublinie!

25 czerwca Sokoła będzie można usłyszeć na Plenerze w Lublinie. Raper przyjedzie promować swoją ostatnią płytę NIC, z której pochodzą takie hity jak Jednorożec, Cześć czy Na cały świat. Nie zabraknie jednak z pewnością także pamiętnych numerów z Wojtka Sokoła (Chcemy być wyżej, Napad na bankiet), a także klasyków z czasów współprac z WWO, ZIP Składem, Pono, czy Marysią Starostą. A po koncercie, kto wie? Może uda wam się wspólnie z Sokołem uderzyć w puchara? Nie możecie tego przegapić! Bilety na lubelski koncert warszawskiego rapera 30-lecia są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl.

Już 25 czerwca Sokół zagra koncert w Lublinie, na którym zaprezentuje swój ostatni album NIC. Sprawdź szczegóły tego wydarzenia. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 godziny […]

Kup bilet na koncert Sokoła w Lublinie!

Biletomat.pl
89 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →