fot. materiały prasowe

Quebonafide zapowiada gości na ostatnim koncercie z trasy „PSYCHO RELATIONS”


25 maja 2022

Podziel się newsem:

Quebonafide w ten piątek zagra swój ostatni koncert z trasy PSYCHO RELATIONS. Raper zapowiedział, że podczas show w Gdańsku razem z nim pojawią się specjalni goście.

Quebonafide na finiszu. Raper kończy bieg

Przed artystą jego ostatni koncert z trasy PSYCHO RELATIONS, która ewidentnie przejdzie do historii jako wydarzenie niespotykanego kalibru. Byliście na Taconafide? Może na Dawidzie Podsiadło i Taco Hemingwayu na PGE Narodowym? Na Macie na Bemowie? Na trasie sanah? Przy występach Kuby Grabowskiego to wszystko pryszcz. Oczywiście (jeszcze) nie zdradzamy szczegółów, lecz cała trasa (nie pojedynczy koncert) zrealizowana z takim rozmachem, zasługuje na ogromny podziw i niekończące się wspominki. Występ Quebonafide, asysta Krzy Krzysztofa oraz duety – to jedno; cała oprawa, światła, wizualizacje oraz scenariusz – to drugie. Dotąd naprawdę nie widziałam czegoś takiego, a zrobić coś, takie show jako pierwszy, to serio duża rzecz.

Trasa wyprzedała się prawie cała, w ten piątek raper zagra swój ostatni koncert (nie licząc „zahasłowanego” jeszcze eventu na stronie psychorelations.pl) w Trójmieście. Na swoim Twitterze zapowiedział, że podczas tego finałowego show razem z nim na scenie wystąpią goście. Kogo możemy spodziewać się na scenie Ergo Areny?

Quebonafide – SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ

PSYCHO RELATIONS – do zobaczenia na trasie

Quebonafide enigmatycznie oświadczył, że goście się pojawią. Upiera się jednak, by nie zdradzić przedwcześnie ich tożsamości. Możemy jednak się domyśleć, kto faktycznie da radę wpaść do Gdańska, a kogo w nim zabraknie.

Na finałowym koncercie na pewno nie będzie króla, który kilkukrotnie występował u boku Quebo z ich wspólnym, dotąd nieopublikowanym singlem. Artysta tego samego dnia gra koncert w Radzyminie, a to nie jest impreza typu Sylwester, żeby obskoczyć trzy jednej nocy z dwiema piosenkami. Fani bankowo manifestowali Taco Hemingwaya, jednak on również ma zajęty termin i tego dnia występuje w Szczecinie. Spoiler alert: Gdańsk i Szczecin nie leżą blisko siebie. Na koncercie w Trójmieście nie pojawi się też Daria Zawiałow, która aktualnie buja się po Nowym Jorku, co dotyczy również Sokoła, choć on urzęduje nie w sercu USA, a w stolicy Wielkopolski. Mrozu za to akurat ma przerwę między Krakowem a Giżyckiem, Bedoes też zdaje się być wolny – jadąc tak sobie po featach. z albumu ROMANTIC PSYCHO, podobnie jak Mata – w piątek również pogoda ma nie dopisywać, więc koncertu na Schodkach nie ma co oczekiwać. Ralph Kaminski może być osiągalny, tak samo jak Kukon oraz Vito Bambino – gdyby Kuba zdecydował się wyjątkowo i ten jeden raz zagrać kawałek RUMPELSTILSKIN.

Jeśli brać pod uwagę innych zawodników, związanych z Kubą featuringami czy po prostu profesją, warto obstawić Malika Montanę, który jutro gra w zachodnio-pomorskim. Może to nie rzut beretem, ale blisko, wystarczająco blisko, by na niego liczyć. Gedz również ma space na gościnny występ, a fani obstawiają Kizo jako trójmiejskiego rezydenta. Gdyby patrzeć w ten sposób, to może jeszcze Szczyl? Co prawda nie nagrali nic razem, ale nie mam wątpliwości: to byłoby przedobre.

Kogo spodziewacie się na koncercie Quebonafide? I na kogo najbardziej liczycie?

Quebonafide w ten piątek zagra swój ostatni koncert z trasy PSYCHO RELATIONS. Raper zapowiedział, że podczas show w Gdańsku razem z nim pojawią się specjalni goście. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →