Polskie teledyski nominowane do międzynarodowych nagród Berlin Music Video Awards

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Berlin Music Video Awards to międzynarodowy festiwal, który co roku wyłania najlepsze teledyski z całego świata. Sprawdźcie, jakie polskie klipy mają szansę na wygraną tym razem.

Berlin Music Video Awards – konkurs na najlepsze teledyski

W tym roku Berlin Music Video Awards stratuje już po raz ósmy i ponownie wyłoni najlepsze teledyski minionego roku. To jeden z najbardziej prestiżowych konkursów jeśli chodzi o tę działkę muzyki. W tym roku aż trzy polskie zespoły otrzymały nominację za swoje klipy. Poznajcie ich!

Berlin Music Video Awards 2020

Nykiel – Volcano

Volcano to utwór pochodzący z najnowszej EPki Natalii NykielORIGO, którą artystka niespodziewanie zaskoczyła swoich fanów. Teledysk towarzyszący temu utworowi to ognisty i elektryzujący obraz. Przy pracy na jego planie Natalia zdobyła równie ognistą pamiątkę na całe życie. Sprawdźcie, o co chodzi! :)

Bass Astral x Igo – Feeling Exactly

Feeling Exactly to ostatni utwór Bass Artral x Igo z ich drugiego albumu Orell, który doczekał się teledysku i zamknął niejako pewien rozdział w karierze duetu. Ten klip to pełna psychodelii opowieść, z bardzo ważnym przesłaniem, która przyprawi Was o dreszcze i pozostawi z niejedną niedopowiedzianą refleksją. Zobaczcie!

Bluszcz – Retman

Ostatni jak dotąd nominowany do Berlin Music Video Awards polski teledysk należy do grupy Bluszcz. To kolejny, pełny niepokoju i tajemnicy klip, osadzony w klimacie science fiction, który perfekcyjnie oddaje charakter utworu z drugiego albumu zespołu – W naszych domach. Sprawdźcie!


Berlin Music Video Awards 2020

W tym roku zwycięzcy Berlin Music Video Awards zostaną wyłonieni aż w 14 kategoriach: Najlepsza Narracja, Najlepsza Animacja, Najlepszy Utwór, Najlepszy Teledysk Niskobudżetowy, Najlepsze Zdjęcia, Najlepszy Dyrektor Artystyczny, Najbardziej Kiczowaty Teledysk, Najlepsze Efekty Wizualne, Najlepszy Edytor Wideo, Najlepszy Reżyser, Najlepsza Koncepcja, Najdziwniejszy Teledysk, Najbardziej Eksperymentalny Teledysk oraz Najlepszy Teledysk.

Polscy artyści powalczą o statuetki z takimi rywalami jak Foals, Dua Lipa, Freddie Mercury, Little BIG, Apparat, Coldplay, Stormzy, Lil Nas, Thom Yorke, Travis Scott i wielu innych. Nie będzie łatwo, ale cieszymy się, że polskie teledyski wyglądają coraz lepiej i są doceniane na arenie międzynarodowej.

Festiwal muzyczny Berlin Music Video Awards, któremu towarzyszyć będzie wyłonienie zwycięzców konkursu na najlepsze teledyski odbędzie się w dniach 27 – 30 maja 2020 roku. Śledźcie szczegóły!

Berlin Music Video Awards to międzynarodowy festiwal, który co roku wyłania najlepsze teledyski z całego świata. Sprawdźcie, jakie polskie klipy mają szansę na wygraną tym razem. Berlin Music Video Awards – konkurs na najlepsze teledyski W tym roku Berlin Music Video Awards stratuje już po raz ósmy i ponownie wyłoni najlepsze teledyski minionego roku. To […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: