Coldplay prezentuje dwa nowe utwory. Premiera płyty już jutro


21 listopada 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Na ostatniej prostej przed premierą nowego krążka, zespół Coldplay zaprezentował kolejne dwa utwory - Daddy i Champion Of The World. Posłuchajcie.

Brytyjski zespół Coldplay powraca po przerwie z wyczekiwanym przez miliony fanów na świecie albumem Everyday Life. Dwupłytowe wydawnictwo ukaże się już jutro – 22 listopada.

Wcześniej poznaliśmy już trzy utwory, które się na nim znajdą: Orphans, Arabesque i Everyday Life. Teraz do sieci trafiły dwa kolejne: Champion Of The World oraz Daddy. Do tego drugiego powstał także animowany teledysk.

Coldplay – Daddy

Coldplay – Champion Of The World

Coldplay zagra premierowy koncert w stolicy Jordanii

W dzień premiery albumu, w stolicy Jordanii – Ammanie odbędzie się premierowy koncert, a właściwie dwa. Zespół zagra obie części płyty – pierwszą Sunrise rozpoczną o godzinie 5:00, a drugą Sunset o 15:00 czasu polskiego. Oba koncerty będzie można obejrzeć dzięki transmisji na żywo, która będzie prowadzona na platformie YouTube. Zostawiamy Wam tutaj link do streamu:

Coldplay Live w Jordanii – stream, oglądaj 22 listopada

Kilka dni później, 25 listopada Coldplay wystąpi w Muzeum Historii Naturalnej w Londynie. Wpływy z tego koncertu zostaną przekazane na działalność organizacji ClientEarth, zajmującej się ochroną środowiska.

Colplay nie planuje trasy koncertowej w trosce o środowisko

Premierze nowej płyty brytyjskiego zespołu nie będzie na razie towarzyszyła trasa koncertowa. Jak tłumaczy wokalista Chris Martin w wywiadzie dla BBC, muzycy nie chcą w ten sposób działać negatywnie na środowisko naturalne.

Nasza następna trasa będzie możliwie najlepsza dla środowiska. Dlatego dajemy sobie rok lub dwa na znalezienie rozwiązania. Bylibyśmy rozczarowani, gdyby nie była ona neutralna pod względem emisji dwutlenku węgla.

Chris Martin z zespołu Coldplay w wywiadzie dla BBC, obejrzyj

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty Pop/Rock

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.