Little Big zagrają w Polsce w ramach Fest Festival 2020

Podziel się newsem:

Mimo sytuacji, w której się znaleźliśmy, organizatorzy Fest Festival nie przestają wierzyć, że szybko zwalczymy epidemię i ogłaszają kolejnych artystów.

Wśród fali odwołanych imprez i coraz częściej też festiwali, są również tacy, którzy nie tracą nadziei na szybkie zażegnanie kryzysu i podnoszą swoich fanów na duchu. Przedstawicielami tej grupy są chociażby organizatorzy Fest Festivalu.

Fest Festival nie poddaje się koronawirusowi

Kilka dni temu poinformowali na swoich kanałach w social mediach, że mimo, iż sytuacja związana z koronawirusem nie jest łatwa, Fest Festival nie zamierza się poddać, a jego ekipa zrobi wszystko, aby impreza mogła się odbyć i aby stało się to w jak najlepszych i najbezpieczniejszych warunkach. Optymizm Fest Festivalu nie jest oczywiście bezpodstawny, bowiem wydarzenie jest zaplanowane dopiero na 13, 14 i 15 sierpnia 2020 roku. Do tego terminu sytuacja epidemiologiczna może faktycznie zostać opanowana.

Nowe ogłoszenie Fest Festival 2020 – Little Big latem w Chorzowie

W celu potwierdzenia swojego oświadczenia i tego, że pracę nad Fest Festivalem idą jak na razie zgodnie z planem, organizatorzy ogłosili właśnie kolejnych artystów, którzy mają wystąpić w sierpniu w Chorzowie.

To rosyjska grupa Little Big, która w ostatnich miesiącach podbija Internet na całym świecie. W swojej twórczości łączą rap, rave i punk-pop co nazywają gatunkiem funeral rave. Ich największy przebój Sikibidi ma już prawie 375 milionów wyświetleń na YouTubie i z pewnością usłyszycie go również na żywo w Chorzowie podczas Fest Festivalu.

Little Big Fest Festival

Mimo sytuacji, w której się znaleźliśmy, organizatorzy Fest Festival nie przestają wierzyć, że szybko zwalczymy epidemię i ogłaszają kolejnych artystów. Wśród fali odwołanych imprez i coraz częściej też festiwali, są również tacy, którzy nie tracą nadziei na szybkie zażegnanie kryzysu i podnoszą swoich fanów na duchu. Przedstawicielami tej grupy są chociażby organizatorzy Fest Festivalu. Fest […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →