FEST Festival 2020 z nowym, kobiecym ogłoszeniem

Podziel się newsem:

Co prawda Dzień Kobiet był wczoraj, ale organizatorzy chorzowskiego FEST Festivalu postanowili świętować jeszcze dziś, ogłaszając artystki, które wystąpią na tegorocznej edycji. Sprawdźcie kobiece ogłoszenie Festa.

Line-up tegorocznej edycji FEST Festivalu powiększa się o kolejne nazwiska. Tym razem do składu dołącza silna, kobieca reprezentacja. Sprawdźcie, kogo usłyszymy w dniach 13-15 sierpnia w Parku Śląskim w Chorzowie:

La Roux na Fest Festival 2020

La Roux to synthpopowy projekt brytyjskiej wokalistki Elly Jackson. Jej największym hitem jest singiel Bulletproof wydany w 2009 roku. Na początku roku artystka wydała pierwszy od 6 lat album zatytułowany Supervision. Na żywo usłyszymy ją już 13 sierpnia w Parku Śląskim w Chorzowie.

La Roux – Automatic Driver

Sinead Harnett na FEST Festival 2020

Kolejną ogłoszoną dziś artystką jest Sinead Harnett. Brytyjska wokalistka dała się poznać szerszej publiczności, pojawiając się w utworach Disclosure i Rudimental. Następnie serca fanów podbiły jej samodzielne produkcje – If You Let Me czy Rather Be With You. Artystka wystąpi na FEST Festival 14 sierpnia.

Sinead Harnett – Rather Be With You

Joy Crookes na FEST Festival 2020

Na Feście wystąpi także młoda brytyjska piosenkarka i autorka tekstów – Joy Crookes. Artystka ma na swoim trzy minialbumy, a w tym roku została nominowana do BRIT Awards w kategorii Rising Star. Joy wystąpi w Chorzowie 14 sierpnia.

Joy Crookes – Don’t Let Me Down

Princess Nokia na FEST Festival 2020

Do line-upu tegorocznego Festa dołącza także Princess Nokia. Amerykańska raperka w 2020 roku zdążyła wydać już dwie płyty – Everything Sucks i Everything Is Beautiful, a jest dopiero marzec! Materiału z najnowszych wydawnictw Princess Nokii będzie można posłuchać na żywo 15 sierpnia w Parku Śląskim.

Princess Nokia – Sugar Honey Iced Tea (S.H.I.T.)

Brooke Candy na FEST Festival 2020

Brooke Candy to amerykańska wokalistka i raperka, która popularność zdobyła występując w klipie do utworu Genesis autorstwa Grimes. Kilka lat później miała okazję koncertować wspólnie z Charli XCX czy Lizzo. Brooke Candy wystąpi na Feście 14 sierpnia.

Brooke Candy – Opulence

Ashnikko na FEST Festival 2020

Ashnikko to amerykańska wokalistka, autorka tekstów, raperka, producentka i modelka. Autorka hitu Stupid, który w serwisie YouTube ma prawie 30 mln odsłon, 15 sierpnia wystąpi na FEST Festival 2020.

Ashnikko – Stupid

Natalia Przybysz na FEST Festival 2020

Do składu chorzowskiego festiwalu dołącza także Natalia Przybysz. Artystka karierę rozpoczynała w zespole Sistars, który tworzyła wraz z siostrą Pauliną. W październiku 2019 roku Natalia ukazała się jej najnowsza solowa płyta Jak malować ogień, którą artystka obecnie promuje podczas koncertów w całej Polsce. W Chorzowie usłyszymy ją 15 sierpnia.

Natalia Przybysz – Ciepły Wiatr

Natalia Nykiel na FEST Festival 2020

Dzisiejsze ogłoszenie zamyka Natalia Nykiel. Artysta pod koniec ubiegłego, niezapowiedzianie wydała EPkę Origo, która jest jej pierwszym wydawnictwem, które ukazało się również na rynku międzynarodowym. Na scenie chorzowskiego festiwalu usłyszymy ją 14 sierpnia.

Natalia Nykiel – Volcano

Co prawda Dzień Kobiet był wczoraj, ale organizatorzy chorzowskiego FEST Festivalu postanowili świętować jeszcze dziś, ogłaszając artystki, które wystąpią na tegorocznej edycji. Sprawdźcie kobiece ogłoszenie Festa. Line-up tegorocznej edycji FEST Festivalu powiększa się o kolejne nazwiska. Tym razem do składu dołącza silna, kobieca reprezentacja. Sprawdźcie, kogo usłyszymy w dniach 13-15 sierpnia w Parku Śląskim w […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Festiwale

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →