Nadeszła „Odwilż” – nowa płyta Pauliny Przybysz

Podziel się newsem:

Odwilż to czwarty solowy album młodszej z sióstr Przybysz – Pauliny. Na wydawnictwie gościnnie udzielili się: Ryfa Ri, Dawid Podsiadło i Vito Bambino. Posłuchajcie, jak wyszło.

Odwilż – nowa płyta Pauliny Przybysz już dostępna

Nowa płyta Pauliny Przybysz, jest wyjątkowa z wielu powodów. Jednym z nich jest fakt, że po raz pierwszy artystka zdecydowała się na słowa w całości napisane przez nią w języku polskim. Coraz częściej możemy się z tym spotkać u polskich artystów i zdecydowanie powinniśmy się z tego cieszyć.

Na Odwilży znalazło się 12 utworów, w tym znane już dobrze single Senność i Zima. W trzech kompozycjach pojawili się goście. W utworze Dobrze słyszymy Dawida Podsiadło, w XX udzieliła się raperka Ryfa Ri, natomiast w Minimalizmie Vito z Bitaminy.

Posłuchajcie albumu w całości:

Teledysk w technologii 360 stopni

W dzień premiery płyty obrazu doczekał się także kolejny utwór – Minimalizm, w którym artystka zwraca uwagę na problem konsumpcjonizmu.

Od jakiegoś czasu z trudem przychodzą mi zakupy. Chodzę w tych samych ciuchach wiele lat i używam telefonu iPhone 5, bo nie widzę konieczności ciągłego update’u. Nie wiem czy to lenistwo, czy podświadomie, rozwijając się duchowo, jako istoty ludzkie zaczynamy działać coraz spokojniej… Tak jakbyśmy wraz z tym dorastaniem dowiadywali się, że walutą szczęścia są relacje, prawda, bliskość natury i miłość, a nie rzeczy i ten filmowy shopping z reklamy, który rzekomo poprawia nam humor. „Minimalizm” jest o uważności i o tym, że to my kreujemy zmianę, a siła naszych wyborów ma większą moc niż decyzje wielkich szefów i polityków. Make it rain, make a change!

Paulina Przybysz

Klip został zrealizowany w technologii 360 stopni, czyli możemy obejrzeć, co się w nim dzieje od każdej strony. Sprawdźcie sami:

Paulina Przybysz – Minimalizm feat. Vito

Odwilż to czwarty solowy album młodszej z sióstr Przybysz – Pauliny. Na wydawnictwie gościnnie udzielili się: Ryfa Ri, Dawid Podsiadło i Vito Bambino. Posłuchajcie, jak wyszło. Odwilż – nowa płyta Pauliny Przybysz już dostępna Nowa płyta Pauliny Przybysz, jest wyjątkowa z wielu powodów. Jednym z nich jest fakt, że po raz pierwszy artystka zdecydowała się […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →