materiały promocyjne

Little Big zagra aż pięć koncertów w Polsce


24 sierpnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Little Big musiało się bardzo spodobać występowanie w Polsce. Rosyjska grupa zagra aż pięć koncertów w naszym kraju.

Kontrowersyjna grupa gwarancją świetnej zabawy

Little Big to zespół, który w pewnych kręgach słuchaczy muzyki obrósł wręcz kultem. Ich szalone połączenia rave’u, rapu, popu i punku są czymś zupełnie wyjątkowym, wykraczającym poza ramy gatunkowe. Przy okazji mają łatwość w tworzeniu viralowych hitów. Największy z nich Skibidi, odsłuchano na YouTube blisko 700 milionów razy!

Zespół stał się też obiektem kontrowersji w naszym kraju z racji na ich pochodzenie. Są bowiem Rosjanami, a w 2020 roku mieli nawet reprezentować ten kraj na Eurowizji. Powstały petycje, mające na celu odwołanie koncertów w Polsce. Występy się jednak odbyły, a członkowie zespołu prosto ze sceny, w średnio parlamentarnych słowach, dali publiczności do zrozumienia, co sądzą o polityce Władimira Putina i wojnie. W przypadku obu zeszłorocznych koncertów zespół wyprzedał kluby. Tak ciepłe przyjęcie w naszym kraju w zeszłym roku sprawiło, że Little Big poszli za ciosem. W tym roku zagrają aż 5 koncertów w Polsce.

Little Big – Skibidi

Kup bilety na koncerty Little Big!

Little Big zagrają aż w pięciu miastach w naszym kraju:

10.10 Gliwice, Mała PreZero Arena
11.10 Gdańsk, B90
12.10 Poznań, Klub Muzyczny B17
24.10 Wrocław, Centrum Koncertowe A2
26.10 Warszawa, Progresja

Bilety na każde z tych wydarzeń są dostępne na stronie biletomat.pl. Oprócz standardowej wejściówki w formie elektronicznej możecie nabyć także specjalny bilet kolekcjonerski, który jest nie tylko prawdziwą gratką dla „zbieraczy”, ale wielu z was z pewnością po latach przypomni niezapomniane chwile spędzone na koncertach Little Big Spieszcie się! Powoli kończą się kolejne pule wejściówek. Pamiętajcie, że można tam również skorzystać z płatności PayPo, dzięki której macie aż 30 dni na zapłatę – i to bez dodatkowych kosztów.

Little Big zagra aż pięć koncertów w Polsce

Little Big musiało się bardzo spodobać występowanie w Polsce. Rosyjska grupa zagra aż pięć koncertów w naszym kraju. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Kontrowersyjna grupa gwarancją świetnej zabawy Little […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →