Little Big – twórcy viralowego hitu Skibidi wracają do Polski


06 maja 2019

Podziel się newsem:

Rosyjska grupa, po wyprzedanych koncertach w Warszawie i we Wrocławiu, jesienią powróci, żeby wystąpić w trzech polskich miastach.

Zespół Little Big ma na swoim koncie już cztery albumy. Ale to dopiero pochodzący z ostatniego wydawnictwa –Antipositive Pt. 2 – singiel Skibidi sprawił, że zrobiło się o nich głośno na całym świecie. Klip ma już ponad 200 milionów wyświetleń na YouTube.

W ubiegłym roku #skibidichallenge ogarnął cały świat. W Internecie pojawiało się wiele parodii, w której ludzie wykonywali viralowy taniec z teledysku. Czy jest jeszcze ktoś, kto nie zna tych ruchów?

Little Big zagrają 4 października w gdańskim B90, dzień później w poznańskim B17 i 8 października w krakowskim klubie Studio. Bilety na wszystkie koncerty są dostępne w sprzedaży na stronie BILETOMAT.PL.

Fot: kadr z klipu Little Big – Skibidi

Rosyjska grupa, po wyprzedanych koncertach w Warszawie i we Wrocławiu, jesienią powróci, żeby wystąpić w trzech polskich miastach. Zespół Little Big ma na swoim koncie już cztery albumy. Ale to dopiero pochodzący z ostatniego wydawnictwa –Antipositive Pt. 2 – singiel Skibidi sprawił, że zrobiło się o nich głośno na całym świecie. Klip ma już ponad 200 […]

Little Big - Skibidi Tour

Biletomat.pl
105 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →