Little Big na trzech koncertach w Polsce już w tym tygodniu


01 października 2019

Podziel się newsem:

Już za kilka dni do naszego kraju ponownie zawita rosyjska grupa Little Big. Znani z viralowego hitu Skibidi muzycy zagrają trzy klubowe koncerty – w Gdańsku, Poznaniu i Krakowie.

Rosyjska rave’owa grupa Little Big ma na swoim koncie już dwa albumy, jednak największą popularność przyniósł im singiel Skibidi. Utwór pojawił się w ubiegłym roku i ma już niemal 300 milionów wyświetleń na YouTube’ie.

Największą furorę w sieci zrobił klip, który bardzo szybko stał się viralem. Przez kilka miesięcy pojawiało się mnóstwo filmów, w których ludzie z całego świata wykonywali charakterystyczny układ choreograficzny.

Little Big – Skibidi

Zespół od tego czasu intensywnie koncertuje. Muzycy mają na swoim koncie koncerty w całej Europie oraz w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Little Big – Skibidi Tour w Polsce – bilety

Po ogromnym sukcesie wiosennej trasy, podczas której większość koncertów została wyprzedana, Little Big kontynuują tournée po Europie. Już za kilka dni wrócą do Polski, by zagrać aż trzy klubowe koncerty. Sprawdźcie, gdzie będzie można ich zobaczyć i kupujcie bilety:

Little Big – Gdańsk

Kiedy: 4 października
Gdzie: B90
Bilety: kup na Biletomat.pl

Little Big Skibidi gdańsk

Little Big – Poznań

Kiedy: 5 października
Gdzie: B17
Bilety: kup na Biletomat.pl

Little Big Skibidi poznań

Little Big – Kraków

Kiedy: 8 października
Gdzie:
Klub Studio
Bilety:
kup na Biletomat.pl

Little Big Skibidi kraków

Już za kilka dni do naszego kraju ponownie zawita rosyjska grupa Little Big. Znani z viralowego hitu Skibidi muzycy zagrają trzy klubowe koncerty – w Gdańsku, Poznaniu i Krakowie. Rosyjska rave’owa grupa Little Big ma na swoim koncie już dwa albumy, jednak największą popularność przyniósł im singiel Skibidi. Utwór pojawił się w ubiegłym roku i […]

Little Big - Skibidi Tour

Biletomat.pl
105 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →