Tommy Cash krwawi na Instagramie przebrany za… TAMPON!


17 lipca 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Na taki pomysł mógł wpaść tylko on. ;)

1 września zagra na żywo w Warszawie na nowej, miejskiej, hip hopowej imprezie – Hip Hop Waves Warsaw, podczas którego wystąpią też Young Igi i Adi Nowak. Ale zanim Tommy Cash przyjedzie zrobić niezłe zamieszanie w stolicy, ekscentryczny raper znów namieszał w internetach.

Na Insta estońskiego rapera pojawiła się fotka, w którym Tommy Cash jest przebrany za tampon. Tak, za ten zużyty… ;)

U always use me and throw me away..

Post udostępniony przez TOMM¥ €A$H © (@tommycashworld)


„Zawsze mnie wykorzystujesz, a potem mnie wyrzucasz” – tak Tommy Cash podpisał kontrowersyjną fotę, ale nadal nie wiadomo, czego zapowiedzią jest jego nowe wcielenie.

Ale jedno wiemy na pewno – Tommy Cash jest OK – OB i z nim będziecie się czuć zawsze sucho, zawsze pewnie, ale niekoniecznie czysto. ;)

Inne, ciekawe wcielenia Tommy’ego Casha znajdziecie w artykule poniżej ⇓⇓⇓, a wlotki na Hip Hop Waves Warsaw znajdziecie na Biletomat.pl.

Tommy Cash robi niezły bałagan na Insta!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.