Justin Bieber zagrał koncert tuż przed premierą albumu „Justice”

Podziel się newsem:

Justin Bieber to kolejny artysta, który zagrał swój mini, domowy koncert w ramach kultowego cyklu Tiny Desk. Posłuchajcie jego najnowszych kawałków w wydaniu live!

Premiera nowego albumu Justina Biebera już za chwilę

Ostatni czas jest wyjątkowo intensywny dla Justina Biebera. Artysta rozpoczął marzec swoimi 27. urodzinami, po drodze zgarnął drugą w swojej karierze nagrodę Grammy za singiel 10,000 Hours nagrany z Dan + Shay. Dodatkowo, wokalista cały czas przygotowuje się do premiery swojego szóstego albumu Justice, który ukaże się… już jutro! W ramach rozgrzewki i podkręcenia nieco atmosfery przed ujrzeniem światła dziennego przez jego nowy materiał, artysta zagrał mini koncert ze swojego domu.

Justin Bieber Justice
Justin Bieber

Justin Bieber zagrał koncert w ramach cyku Tiny Desk

Justin dołączył do takich gwiazd jak Miley Cyrus, Dua Lipa, Harry Styles, Billie Eilish, Coldplay, Tame Impala, Taylor Swift, Florence + The Machine i wielu innych, którzy zaprezentowali swoje muzyczne show w ramach cyklu Tiny Desk amerykańskiej organizacji medialnej NPR Music.

Justin Bieber zagrał w towarzystwie swojego 5-osobowego zespołu We the Band w składzie: Harv, O’Neil „Doctor O” Palmer, DJ Tay James, Robert Taylor oraz Julian McGuire. W ramach nieco ponad 15-minutowego koncertu zaśpiewał na żywo trzy znane już single z nadchodzącego albumu Justice: Holy, Hold On oraz Anyone i jeden premierowy utwór z nadchodzącego wydawnictwa – Peaches. Zobaczcie!

Justin Bieber to kolejny artysta, który zagrał swój mini, domowy koncert w ramach kultowego cyklu Tiny Desk. Posłuchajcie jego najnowszych kawałków w wydaniu live! Premiera nowego albumu Justina Biebera już za chwilę Ostatni czas jest wyjątkowo intensywny dla Justina Biebera. Artysta rozpoczął marzec swoimi 27. urodzinami, po drodze zgarnął drugą w swojej karierze nagrodę Grammy […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →