Znamy kolejnych artystów, którzy wystąpią podczas FRYDERYK Festiwal 2020


23 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Poznaliśmy kolejne nazwiska artystów, którzy swoimi występami uświetnią galę rozdania tegorocznych Fryderyków oraz odbywający się dzień później Fryderyk Festiwal. Sprawdźcie, kogo usłyszymy 14 i 15 marca w katowickim MCK.

Reklama

14 marca w przestrzeniach Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach odbędzie się ceremonia wręczenia Fryderyków, czyli najbardziej prestiżowych nagród muzycznych w Polsce w kategoriach muzyki rozrywkowej i jazzu. Dzień później, 15 marca w ramach FRYDERYK Festiwal 2020 swoje koncerty zagrają znani polscy artyści reprezentujący różne style i gatunki muzyczne.

Dziś poznaliśmy kolejnych wykonawców, których będzie można usłyszeć podczas tych wydarzeń.

Kto wystąpi podczas gali rozdania Fryderyków?

W trakcie gali wystąpi zespół Perfect, który dodatkowo tego wieczoru odbierze także Złotego Fryderyka – nagrodę przyznawaną za całokształt twórczości. Podczas uroczystej ceremonii zaśpiewa również Viki Gabor, zwyciężczyni tegorocznej edycji Eurowizji Junior.

Tym samym Perfect i Viki Gabor dołączyli do ogłoszonych wcześniej muzyków: Kayah, Muńka Staszczyka, Krzysztofa Zalewskiego i Darii Zawiałow.

FRYDERYK Festiwal 2020 – kolejni artyści ogłoszeni

Ogłoszono także kolejnych artystów, którzy zagrają podczas niedzielnego festiwalu. Na scenie MCK zobaczymy zespół Ørganek, który w ubiegłym roku występował na gali. Coś dla siebie znajdą także fani muzyki alternatywnej za sprawą Króla, który niedawno został uhonorowany Paszportem Polityki. W niedzielę 15 marca zagrają również ujawnieni wcześniej Daria Zawiałow, Natalia Przybysz i Baranovski.

Hip-hop na FRYDERYK Festiwal 2020

W Katowicach nie zabraknie też przedstawicieli hip-hopu. Poza ogłoszoną wcześniej Sceną Nowego Rapu, na której wystąpią: OKI, Koza, Trill Pem, Miętha i Gverilla, będzie można usłyszeć także m.in. KęKę, który zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej płyty Mr. KęKę (sprawdźcie, gdzie jeszcze wystąpi radomski raper – link tutaj)

Poznaliśmy kolejne nazwiska artystów, którzy swoimi występami uświetnią galę rozdania tegorocznych Fryderyków oraz odbywający się dzień później Fryderyk Festiwal. Sprawdźcie, kogo usłyszymy 14 i 15 marca w katowickim MCK. 14 marca w przestrzeniach Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach odbędzie się ceremonia wręczenia Fryderyków, czyli najbardziej prestiżowych nagród muzycznych w Polsce w kategoriach muzyki rozrywkowej i […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Mr. KęKę - trasa koncertowa 2020

Biletomat.pl
od 50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.