Zespół Perfect kończy swoją karierę


12 października 2019

Podziel się newsem:

Kiedyś śpiewali: trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym. Dzisiaj decydują się zakończyć swoją działalność. Mowa oczywiście o zespole Perfect.

Perfect kończy karierę

Przed nami ostatnie okazje, aby posłuchać takich przebojów jak Autobiografia, Chcemy być sobą, Niepokonani, Nie płacz Ewka i wiele innych na żywo. Zespół Perfect postanowił pożegnać się ze sceną.

Perfect – Nie płacz Ewka

Menagerka grupy Agnieszka Jaworska zdradziła w wywiadzie dla tabloidu Super Express, że w przyszłym roku zespół zagra cztery ostatnie koncerty z okazji swojego 40-lecia, które będą jednocześnie ostatnimi występami zespołu.

Perfect – Ostatnie Koncerty Live

ATMASFERA PERFECT - 40 lecie

Grzegorz Markowski już od jakiegoś czasu wspominał w wywiadach o planowanym zakończeniu działalności zespołu Perfect. Zapytany na początku 2019 roku przez dziennikarza Marcina Wojciechowskiego o album Droga, który nagrał ze swoją córką Patrycją Markowską, odpowiedział:

To jest moja ostatnia płyta. Zaśpiewałem już wszystko, a to jest moja kropka nad i. Nie mam zamiaru nagrywać więcej płyt. Z Perfectem myślimy już trochę końcu kariery.

W lipcu 2019 roku, lider grupy Perfect pojawił się również w Dzień Dobry TVN, gdzie także potwierdził swoje plany.

Myślę, że kończy mi się już zasób energii. Uczciwość każe mi pomyśleć o tym, że to jest koniec tej drogi.

Dziękujemy zespołowi Perfect za ponad 40 lat wzruszeń i przekazywania tak ważnych wartości w utworach oraz zachwycania swoim brzmieniem i energią na żywo. A Wy nie przegapcie tych wyjątkowych, ostatnich momentów z grupą!

perfekt koniec kariery

Kiedyś śpiewali: trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym. Dzisiaj decydują się zakończyć swoją działalność. Mowa oczywiście o zespole Perfect. Perfect kończy karierę Przed nami ostatnie okazje, aby posłuchać takich przebojów jak Autobiografia, Chcemy być sobą, Niepokonani, Nie płacz Ewka i wiele innych na żywo. Zespół Perfect postanowił pożegnać się ze sceną. Perfect – Nie […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →