Marcin Januszkiewicz reinterpretuje Perfect i Lady Pank


18 lutego 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

23 marca odbędzie się koncertowa premiera nowego projektu Marcina Januszkiewicza - Perfect Lady Pank. Sprawdźcie, czego się spodziewać podczas tego wydarzenia.

Marcin Januszkiewicz – Osiecka Po Męsku

Marcin Januszkiewicz to aktor i wokalista, którego znacie m.in. ze sztuki wg Doroty Masłowskiej Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku oraz genialnej, na wskroś emocjonalnej płyty z piosenkami Agnieszki Osieckiej (Osiecka Po Męsku) z 2017 roku powraca z nowym materiałem.

Marcin Januszkiewicz – Części Zamienne

Nikt dzisiaj nie pisze już takich piosenek. Aktualnie mamy w naszym kraju wielu wspaniałych, zdolnych wykonawców, producentów, autorów muzyki i słów, wielu specjalistów od hitów. Ale takich ponadczasowych kompozycji, a przede wszystkim takich Tekstów przed duże T nikt już dzisiaj nie tworzy.

Tak twierdzi Januszkiewicz, a nadchodzącą w marcu płytą Perfect Lady Pank ma przekonać wszystkich o słuszności tej tezy.

Marcin Januszkiewicz – Perfect Lady Pank. Reinterpretacje piosenek legendarnych zespołów

Po entuzjastycznie przyjętym debiutanckim albumie Osiecka Po Męsku, Januszkiewicz chce kontynuować obrany kierunek wysoko postawionej artystycznej poprzeczki i własnymi, zupełnie nieoczywistymi aranżacjami mniej lub bardziej znanych piosenek legendarnych zespołów Perfect i Lady Pank, podzielić się tym, co według niego jest w sztuce najcenniejsze – swoim punktem widzenia.

Jak dzisiaj wygląda Polska opowiadana właśnie tymi tekstami? Jak bardzo odbiega od rzeczywistości lat 80.? Ile w nas prawdy a ile strachu przed prawdą? A ile gniewu, niezgody, ile rozczarowania i nadziei na łut szczęścia? I czy to szczęście zależy od tego jak sobie ten świat dokoła nas urządzamy, jak na niego patrzymy? Choćby dla próby odpowiedzi dla tych kilku pytań repertuar Perfectu i Lady Pank wart jest ponownego przewertowania.

Marcin Januszkiewicz - Perfect Lady Pank

Premiera koncertowa nowego materiału już 23 marca w Warszawie (Nowy Świat Muzyki).

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.