Mr.KęKę ponownie rusza w trasę koncertową. Mamy bilety


21 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Po zdobyciu podwójnej platyny, KęKę kontynuuje trasę koncertową promującą ostatni solowy album. Sprawdźcie, w jakich miastach zagra radomski raper.

KęKę – Mr. KęKę

Mr. KęKę to piąty legalny album w karierze radomskiego rapera. Do współpracy nad krążkiem, KęKę zaprosił śmietankę polskich producentów. Bity wyprodukowali między innymi Sergiusz, Deemz, duet Young Veteran$ czy 2K. Natomiast jeżeli chodzi o gości, których usłyszymy na Mr. Kękę, to mamy prawdziwą różnorodność począwszy od Pawła Domagały, na Sebastianie Riedlu kończąc. Jedynym raperem, który dograł się radomiakowi na płytę jest Paluch.

KęKę feat. Grizzlee – Ty do mnie przyszłaś

Jeśli miałbym opisać ten album jednym słowem, byłaby to wyżej wymieniona różnorodność. Mamy tam utwory mocne, poważne i nieco gorzkie w odsłuchu, co jest charakterystyczne dla Kękę. Jednak nie brakuje numerów lekkich i prześmiewczych. Pokrótce, każdy znajdzie coś dla siebie.

Platynowy Mr. KęKę

Jakiś czas temu Kękę napisał, że w natłoku obowiązków zagapił się i nie zauważył, że jego najnowszy album Mr. KęKę po 3 miesiącach od premiery spełnia wszelkie warunki do przyznania mu podwójnej platyny.

Jest to najszybciej zdobyta podwójna platyna w karierze radomskiego rapera, ponieważ poprzedni album potrzebował na to 6 miesięcy. Warto też dodać, że każdy z 5 albumów KęKę zdobył status Platynowej Płyty.

KęKę wraca na trasę koncertową – bilety

Od premiery albumu raper zagrał 33 koncerty, z czego 21 całkowicie się wyprzedało. We wpisie podsumowującym trasę koncertową napisał także, że łącznie zagrał dla około 35 tysięcy ludzi.

Po krótkiej przerwie raper powraca do koncertowania. W planach ma odwiedzić największe miasta w Polsce, ale nie tylko. Na rozpisce koncertowej w sumie widnieje 12 miast.

kękę trasa koncertowa

Na stronie Biletomat.pl znajdziecie bilety na część z tych koncertów. Radzimy jednak się spieszyć, bo wejściówki wyprzedają się bardzo szybko.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

KęKę - trasa koncertowa 2020

Biletomat.pl
od 45 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.