Miętha, czyli hip-hopowe zaskoczenie 2019 roku


15 stycznia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Ostatnie wydawnictwo duetu Skip i AWGS pt. Audioportret nieźle namieszało. Już niedługo Miętha zagra swój pierwszy koncert w Poznaniu. Sprawdźcie szczegóły.

Miętha to tak naprawdę duet rapersko-producencki, w którego skład wchodzą Skip i AWGS. W 2019 roku wstąpili w szeregi warszawskiego Asfalt Records i pomimo krótkiej znajomości wydali tam swój debiutancki krążek – Audioportret.

Miętha na Fryderyk Festiwal 2020
fot. Paweł Zanio, grafika Maciek Polak

Płyta Audioportret swoją premierę miała 26 września 2019 roku i trzeba przyznać, że materiał który zaserwowali Skip i AWGS jest powiewem świeżości. Produkcje AWGS’a na Audioportrecie są z reguły spokojne, chciałoby się powiedzieć organiczne, ale kiedy trzeba, pokazują syntetyczny pazur. Do tego wszystkiego dochodzi nawijka Skipa, który także zaskakuje swoimi umiejętnościami wokalnymi.

Miętha – Star$

Jeśli chcecie przesłuchać debiutancki krążek Mięthy w całości, to znajdziecie go na Spotify. Natomiast jeżeli wolicie posiadać jego fizyczną wersję, to jest ona dostępna na stronie asfaltshop.pl

Miętha – Audioportret – odsłuch

Okładka Audioportretu w gronie najlepszych okładek 2019 roku

Nie tylko muzyka Mięthy została doceniona. Okładka Audioportretu znalazła się na 27. miejscu w zestawieniu siódmej edycji Cover awArts, która ma na celu wyłonienie najlepszej okładki minionego roku.

Okładka i oprawa debiutanckiego albumu Mięthy to dzieło Jędrzeja Guzika i Michała Pańszczyka. TUTAJ możecie sprawdzić, co jury sądzi o coverze Audioportretu. Jak Wam się podoba ta okładka?

miętha

Miętha w Poznaniu

15 lutego w poznańskim klubie Próżność odbędzie się koncert Mięthy. Będzie to pierwszy koncert muzycznego duetu w tym mieście. Bilety znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Ostatnie wydawnictwo duetu Skip i AWGS pt. Audioportret nieźle namieszało. Już niedługo Miętha zagra swój pierwszy koncert w Poznaniu. Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Miętha to tak naprawdę […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →