via Facebook / Tymek

Tymek kończy swoją serię letniaków utworem „Ikona”. Na feacie Julia Wieniawa


26 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Tymek od jakiegoś czasu częstował nas letnimi hitami, ale wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Nowy kawałek jest jednocześnie ostatnim z tego cyklu. W Ikonie gościnnie zaśpiewała Julia Wieniawa.

Lato z Tymkiem

Tymek od jakiegoś czasu dzielił się ze słuchaczami letnimi kawałkami. Machina ruszyła z zaskoczenia, stąd pojawiły się spekulacje, że już niedługo doczekamy się nowej płyty. Artysta rozwiał wątpliwości na Facebooku: Tymek 2022 krążkiem nie jest. Serią letnich kawałków? Na razie wszystko na to wskazuje, a muzyk podzielił się ostatnim z nich. W utworze Ikona gościnnie zaśpiewała Julia Wieniawa, a za produkcję kawałka odpowiada Clearmind.

Tymek – Ikona feat. Julia Wieniawa

Tymek 2022 vs. Seven Phoenix

Swoją letnią serię autor Odrodzenia zaczął od utworu Zadzwonię do Ciebie. Następnie potwierdził, że ma status Młodego milionera. Artysta kontynuował wydawanie letniaczków numerem zatytułowanym Pod gołym niebem. Następnie życzył nam Kolorowych snów. Jeszcze większą nowością był kawałek Małe rzeczy, gdzie gościnnie dograła się Faustyna Maciejczuk. Nie był to ostatni feat, gdyż w kolejnym wydanym utworze – Chcesz to ze mną bądź – usłyszeliśmy Ofelię.

Tymek twierdzi, że „Zadzwoni do Ciebie”. Czy nadchodzi nowa płyta muzyka?
Tymek 2022

Muzyk może nas jeszcze czymś w tym roku zaskoczyć. Teoretycznie zdążyliśmy się już do tego przyzwyczaić, ale nie zapominajmy, że artysta ma dosyć intensywny cykl wydawniczy, poprzeplatany koncertami w całej Polsce. W tym roku wydał już trzy EP-ki – Król życia, Romantyk i Niespokojna dusza – które złożyły się na album Odrodzenie.

W grze nadal jest alter ego Tymka – Seven Phoenix, który wypuścił w tym roku kilka kawałków (40 Berlin, AEIOU, Likeus). Ostatnim z nich jest piosenka Agnieszka, czyli reinterpretacja przeboju grupy Łzy. Nie mogło w nim zabraknąć Ani Wyszkoni, która zaśpiewała gościnnie. Utwór wyprodukował Pham.

Tymek od jakiegoś czasu częstował nas letnimi hitami, ale wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Nowy kawałek jest jednocześnie ostatnim z tego cyklu. W Ikonie gościnnie zaśpiewała Julia Wieniawa. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →