fot. Artur Szczepanski

Tymek i Ofelia, czyli dwa mocne charaktery połączone w jedność w singlu „Chcesz to ze mną bądź”


19 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Tymek i Ofelia nie mają zamiaru biegać za uczuciami. Rzucają prosto z mostu stwierdzenie, że jeśli Chcesz to ze mną bądź.

Próbując rozgryźć uczucia

Tydzień temu Tymek zaprezentował nam piosenkę Małe rzeczy, w której wokaliście towarzyszyła inna młoda artystka Faustyna Maciejczuk. Tym razem do kolejnej owocnej współpracy została zaproszona Ofelia, której magiczny wokal, połączony z zadziornością, idealnie wpasował się w prezentowane przez Tymka klimaty. Efektem jest najnowszy singiel – Chcesz to ze mną bądź.

Przeczytaj także: Tymek powraca z nowym singlem Małe rzeczy. Tym razem u jego boku pojawia się również Faustyna Maciejczuk

Tymek i Ofelia, czyli dwa mocne charaktery połączone w jedność w singlu "Chcesz to ze mną bądź"
fot. materiały prasowe

Tymek – Chcesz to ze mną bądź, posłuchaj

Chcesz to ze mną bądź to już szósta piosenka, którą w ostatnim czasie zaprezentował nam wokalista. Wcześniejszymi były: Kolorowych Snów, Zadzwonię do Ciebie, Młody Milioner, Małe rzeczy i Pod Gołym Niebem. Jak podkreślają wydawcy, nie wiadomo, czy wspomniane utwory będą składać się na nową płytę muzyka. Nie wiemy również, ile utworów ukaże się w trakcie nowej, letniej odsłony Tymek 2022, a do jej końca zostało już tylko kilka koncertów.

Sześć koncertów do zakończenia trasy

Wszystkich wymienionych piosenek już teraz możecie posłuchać na streamingach lub zrobić to na żywo podczas koncertów. Obecna rozpiska zawiera już tylko sześć spektakli, które zostaną zaprezentowane między innymi w Gdańsku, Warszawie, a także Łodzi. Nie może Was tam zabraknąć!

Tymek 2022 – sprawdź daty

  • 20 sierpnia – Gdańsk – Męskie Granie
  • 25 sierpnia – Warszawa – Praga Centrum
  • 26 sierpnia – Żywiec – Męskie Granie
  • 27 sierpnia – Łódź – Letnisko – Księży Młyn
  • 28 sierpnia – Białystok – New Pop Festival
  • 09 września – Warszawa – ON AIR
Tymek i Ofelia, czyli dwa mocne charaktery połączone w jedność w singlu "Chcesz to ze mną bądź"
fot. materiały prasowe

Tymek i Ofelia nie mają zamiaru biegać za uczuciami. Rzucają prosto z mostu stwierdzenie, że jeśli Chcesz to ze mną bądź. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →