fot. David Wolff - Patrick/Getty Images

Travis Scott znów będzie występował na żywo po swoim tragicznym festiwalu


28 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Travis Scott zagra na Primavera Sound w Chile, Argentynie i Brazylii. To będą jego pierwsze gigi na żywo po tym, jak 10 osób zginęło na organizowanym przez niego festiwalu.

Travis Scott wraca do koncertowania

Po występowaniu i DJ-owaniu na dwóch prywatnych eventach wcześniej w tym roku, Travis Scott wraca do grania na publicznych wydarzeniach, po raz pierwszy od 2021, kiedy to miał miejsce jego opłakany w skutkach festiwal. Raper został headlinerem trzech festiwali spod szyldu Primavera Sound w Ameryce Południowej. Wystąpi w São Paulo w Brazylii 6 listopada, w argentyńskim Buenos Aires 12 listopada oraz w Santiago w Chile 13 listopada. Jak podaje magazyn TMZ, Scott pojawi się również 7 maja w klubie E11even w Miami. Ma być prowadzącym wydarzenia, jednak nie będzie grał.

Późnym marcem artysta zagrał seta na imprezie przed Oskarami w Bel Air. Nagrania przedstawiające rapera wykonującego utwór Sicko Mode stały się następnie viralem w Internecie. Pojawił się także na afterparty po Coachelli, gdzie publika miała szansę usłyszeć na żywo kilka spośród jego numerów.

Kolejna ofiara śmiertelna po festiwalu Travisa Scotta
Travis Scott, fot. Amy Harris/Invision/AP

Ostatnie ruchy rapera

W zeszłym tygodniu ukazał się singiel Hold That Heat Future’a i producenta Southside ze Scottem na feacie. Jest to jego pierwsze muzyczne posunięcie od czasów tragedii na festiwalu Astroworld.

Southside, Future – Hold That Heat ft. Travis Scott

Wcześniej miała miejsce seria rozwiązanych współprac z udziałem artysty, jako następstwo jego tragicznego eventu. Usunięto go z line-upu tegorocznej Coachelli, kooperację z nim odwołały marki Dior oraz Nike. Na podobny ruch zdecydowali się także Fortnite oraz Sony.

Przeczytaj także: Jak sprzeda się nadchodzący album Kendricka Lamara? Znamy przewidywania

Travis Scott zagra na Primavera Sound w Chile, Argentynie i Brazylii. To będą jego pierwsze gigi na żywo po tym, jak 10 osób zginęło na organizowanym przez niego festiwalu. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →