fot. David Wolff - Patrick/Getty Images

Travis Scott znów będzie występował na żywo po swoim tragicznym festiwalu


28 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Travis Scott zagra na Primavera Sound w Chile, Argentynie i Brazylii. To będą jego pierwsze gigi na żywo po tym, jak 10 osób zginęło na organizowanym przez niego festiwalu.

Travis Scott wraca do koncertowania

Po występowaniu i DJ-owaniu na dwóch prywatnych eventach wcześniej w tym roku, Travis Scott wraca do grania na publicznych wydarzeniach, po raz pierwszy od 2021, kiedy to miał miejsce jego opłakany w skutkach festiwal. Raper został headlinerem trzech festiwali spod szyldu Primavera Sound w Ameryce Południowej. Wystąpi w São Paulo w Brazylii 6 listopada, w argentyńskim Buenos Aires 12 listopada oraz w Santiago w Chile 13 listopada. Jak podaje magazyn TMZ, Scott pojawi się również 7 maja w klubie E11even w Miami. Ma być prowadzącym wydarzenia, jednak nie będzie grał.

Późnym marcem artysta zagrał seta na imprezie przed Oskarami w Bel Air. Nagrania przedstawiające rapera wykonującego utwór Sicko Mode stały się następnie viralem w Internecie. Pojawił się także na afterparty po Coachelli, gdzie publika miała szansę usłyszeć na żywo kilka spośród jego numerów.

Kolejna ofiara śmiertelna po festiwalu Travisa Scotta
Travis Scott, fot. Amy Harris/Invision/AP

Ostatnie ruchy rapera

W zeszłym tygodniu ukazał się singiel Hold That Heat Future’a i producenta Southside ze Scottem na feacie. Jest to jego pierwsze muzyczne posunięcie od czasów tragedii na festiwalu Astroworld.

Southside, Future – Hold That Heat ft. Travis Scott

Wcześniej miała miejsce seria rozwiązanych współprac z udziałem artysty, jako następstwo jego tragicznego eventu. Usunięto go z line-upu tegorocznej Coachelli, kooperację z nim odwołały marki Dior oraz Nike. Na podobny ruch zdecydowali się także Fortnite oraz Sony.

Przeczytaj także: Jak sprzeda się nadchodzący album Kendricka Lamara? Znamy przewidywania

Travis Scott zagra na Primavera Sound w Chile, Argentynie i Brazylii. To będą jego pierwsze gigi na żywo po tym, jak 10 osób zginęło na organizowanym przez niego festiwalu. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →