fot. David Wolff - Patrick/Getty Images

Kooperacja na linii Travis ScottDior jednak nie dojdzie do skutku


29 grudnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Jak informuje marka Dior, współpraca z raperem z Houston została odłożona w czasie. To kolejna sytuacja, w której Travis Scott ponosi konsekwencje związane z wydarzeniami podczas tegorocznego festiwalu Astroworld.

Travis Scott i Dior doszli do porozumienia

Portal People informuje, że Dior oraz Travis Scott odłożyli nadchodzącą współprace na bliżej nieokreślony termin. Powodem zmian są niedawne wydarzenia podczas festiwalu Astroworld. W listopadzie podczas eventu zmarło dziesięć osób, w tym dziewięcioletni chłopiec. Setki osób zostało rannych. Pierwotnie wspólne działania luksusowej marki i La Flame’a miały wystartować w przyszłym miesiącu. Według portalu decyzja była obopólna.

Bądź na bieżąco: Sprawdź najnowsze newsy o Travisie Scott’cie

Z szacunku do każdego, kto poczuł się dotknięty tragicznymi wydarzeniami podczas Astroworld, Dior zadecydował o odsunięciu na czas nieokreślony zainicjowanie produktów w kooperacji z Cactus Jack, które oryginalnie miały zostać dołączone do letniej kolekcji 2022.

– widnieje w komunikacie od Dior dla Women’s Wear Daily.

Zobacz: Travis Scott został usunięty z line-upu Coachelli 2022

To nie pierwszy przypadek, kiedy duża marka postanawia zareagować na listopadowy wypadek. Niedawno podobną decyzję podjęła Nike. Korporacja odsunęła premierę butów Cactus Jack Air Max 1, które miały zadebiutować na rynku 16 grudnia. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj. Od Travisa Scotta odcięły się także Sony oraz Fortnite. Jeszcze do niedawna reprezentant Houston był ambasadorem najnowszej konsoli japońskiego giganta, jednak po tragicznych wydarzeniach wszystkie materiały promocyjne z udziałem Scotta zostały usunięte. Podobnie sytuacja wygląda w Fortnite, gdzie nie można już kupić skina Travisa.

La Flame gra koncert w Fortnite

Dziesięć ofiar śmiertelnych podczas festiwalu Astroworld

Do tragedii doszło 5 listopada w Houston, rodzinnym mieście rapera. Pierwotnie mówiło się o ośmiu ofiarach śmiertelnych, jednak liczba zgonów wzrosła do dziesięciu. Najmłodszą ofiarą został dziewięcioletni chłopiec. Kolejne kilkaset osób zostało rannych. Łącznie w wydarzeniu wzięło udział około pięćdziesięciu tysięcy osób.

Tłum zaczął się ściskać, by znaleźć się jak najbliżej sceny i ludzie zaczęli w pewnym momencie panikować. Im ciaśniej się robiło, tym większy był strach.

– mówił komendant lokalnej policji Samuel Peña.

Sprawdź: 8 przypadków śmierci na festiwalu Travisa Scotta

Jak informuje marka Dior, współpraca z raperem z Houston została odłożona w czasie. To kolejna sytuacja, w której Travis Scott ponosi konsekwencje związane z wydarzeniami podczas tegorocznego festiwalu Astroworld. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →