Dave Meyers

Nike przesuwa współpracę z Travisem Scottem


17 listopada 2021

Podziel się newsem:

Tragedia w Houston podczas koncertu Travisa Scotta spowodowała przesunięcie w czasie współpracy rapera z firmą Nike. Sprawdź szczegóły.

Nowa kolekcja Nike x Travis Scott wstrzymana

Buty będące połączeniem Nike Air Max 1 oraz wytwórni Travisa, Cactus Jack, miały ukazać się na rynku 16 grudnia. W związku z tragicznymi konsekwencjami koncertu w Houston, premiera została jednak przesunięta. W oficjalnym oświadczeniu Nike tłumaczy swoją decyzję wyrazem szacunku dla pamięci zmarłych na koncercie oraz ich rodzin. Współpraca marki ze Scottem rozpoczęła się w 2017 roku i od tamtego czasu ukazały się limitowane edycje takich modeli jak Air Jordan 1, Air Jordan 6, Air Jordan 33 oraz SB Dunk.

Nie tylko Nike – kolejne marki odcinają się od rapera

Nie tylko Nike wstrzymało swoją współpracę z Travisem Scottem. Odcięło się także Sony. Producent PlayStation 5, którego raper miał być ambasadorem, usunął materiały promocyjne z jego udziałem. Jednak najmocniej odczuwalne może być zawieszenie współpracy przez Fortnite, grę komputerową, we współpracy, z którą Travis dokonał jednej z najgłośniejszych akcji marketingowych ostatnich lat: koncert w świecie cyfrowym. Obecnie nie ma możliwości kupienia emotikony Travisa występującej dotychczas w grze. Nie jest pewne czy jest to definitywnie koniec współpracy marek z raperem, czy jedynie przeczekanie kryzysu.

Koncert Travisa Scotta w grze Fortnite

Pozwy po koncercie w Houston

Zawieszenie współpracy z Nike nie jest jednak obecnie największym problemem Travisa Scotta. Jest nim blisko 100 pozwów, które trafiły do niego oraz organizatorów koncertu w Houston. Warto przypomnieć, że niedawno ogłoszono 10 śmiertelną ofiarę ataku paniki podczas występu. Kilkaset osób trafiło rannych do szpitala.

Tragedia w Houston podczas koncertu Travisa Scotta spowodowała przesunięcie w czasie współpracy rapera z firmą Nike. Sprawdź szczegóły. Nowa kolekcja Nike x Travis Scott wstrzymana Buty będące połączeniem Nike Air Max 1 oraz wytwórni Travisa, Cactus Jack, miały ukazać się na rynku 16 grudnia. W związku z tragicznymi konsekwencjami koncertu w Houston, premiera została jednak […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →