sanah prezentuje singiel „Pożal się Boże” z nadchodzącej EPki


09 października 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

sanah nie zwalnia tempa i udostępnia kolejne nowości. Dwa tygodnie przed premierą minialbumu Bujda, artystka podzieliła się singlem Pożal się Boże. Posłuchajcie.

sanah zaledwie kilka miesięcy temu wydała swój debiutancki album Królowa dram, a od tego czasu zdążyła już podzielić się z fanami nowościami. W sierpniu otrzymaliśmy od niej utwór No sory, który w ubiegłym tygodniu doczekał się wersji alternatywnej. Wokalistka wzięła także udział w akcji Hot16Challenge2.

Dziś do sieci trafił kolejny nowy numer od sanahPożal się Boże. Utwór, któremu towarzyszy także teledysk, promuje nadchodzącą, drugą EPkę artystki. Posłuchajcie:

sanah – Pożal się Boże

sanah – Bujda – premiera EPki 23 października

Nowy minialbum sanah ukaże się już za dwa tygodnie – 23 października. Oprócz najnowszego singla, usłyszymy na nim znane już utwory: No sory w dwóch wersjach, opublikowane na początku pandemii róże i medley przebojów Dawida PodsiadłoProjekt nieznajomy nie kłamie, za który artystka otrzymała nominację do Fryderyka. Oprócz tego, na Bujdzie znajdą się jeszcze trzy nowe, niepublikowane dotąd utwory.

Co ciekawe, wydawnictwo, zamiast tradycyjnie, w formie płyty CD, w wersji fizycznej ukaże się tylko na winylu oraz kasecie magnetofonowej. Prawdziwa gratka dla kolekcjonerów! Link do przedsprzedaży znajdziecie pod tym linkiem.

Tracklista

Side A

  1. No sory
  2. Oczy
  3. Duszki
  4. Bujda

Side B

  1. Pożal się Boże
  2. Projekt nieznajomy nie kłamie
  3. Róże (demo w domu)
  4. No sory (wersja alternatywna)
sanah bujda
sanah – Bujda – okładka

sanah – #NoSory Tour

Niedawno sanah ogłosiła swoją pierwszą trasę koncertową, która obejmuje 8 występów w największych polskich miastach. Kilka dni temu otrzymaliśmy informację, że wszystkie wydarzenia w ramach #NoSory Tour zostały wyprzedane.

sanah #nosory tour

Przypominamy, że sanah została nominowana do tegorocznych nagród MTV EMA w kategorii Best Polish Act. O statuetkę powalczy z Quebonafide, Darią Zawiałow, Margaret i Krzysztofem Zalewskim. Nominacje we wszystkich kategoriach znajdziecie tutaj.

sanah nie zwalnia tempa i udostępnia kolejne nowości. Dwa tygodnie przed premierą minialbumu Bujda, artystka podzieliła się singlem Pożal się Boże. Posłuchajcie. sanah zaledwie kilka miesięcy temu wydała swój debiutancki album Królowa dram, a od tego czasu zdążyła już podzielić się z fanami nowościami. W sierpniu otrzymaliśmy od niej utwór No sory, który w ubiegłym […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.