Dawid Podsiadło – nowy album w przyszłym roku


02 października 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Dawid Podsiadło idzie za ciosem i właśnie zapowiedział, że jego kolejna płyta ukaże się w przyszłym roku. Sprawdźcie szczegóły!

Dawid Podsiadło, czy może raczej Małomiasteczkowy(?) bohaterem Fryderyków 2020

Dawid Podsiadło stał się wczoraj po raz kolejny bohaterem gali ogłoszenia laureatów nagród muzycznych Fryderyki 2020. Nie tylko ze względu na swoje stand-upowe wystąpienia, ale przede wszystkim dlatego, że mimo dwóch nominacji, artysta dostał aż trzy nagrody: Fryderyka w kategorii Kompozytor Roku wraz z Aleksandrem Świerkotem za utwór Pola (ex aequo z Hanią Rani), Nagrodę Publiczności Fryderyk Festiwal oraz Nagrodę Stowarzyszenia Autorów ZAiKS dla Twórcy Tekstu i Muzyki.

Dawid Podsiadło Fryderyki 2020

Czy jest to zaskoczeniem? Chyba już żadnym, choć nagrody Publiczności i Stowarzyszenia Autorów ZAiKS budzą nieco wątpliwości, gdyż należy pamiętać, że Podsiadło nie wydał nic nowego w zeszłym roku, a wciąż zdaje się być nagradzany za swojego Małomiasteczkowego z 2018 roku.

Fryderyki 2020 – sprawdź pełną listę zwycięzców

Dawid Podsiadło pracuje nad nowym albumem – premiera w przyszłym roku

Na fali tych wyróżnień, Podsiadło zdradził nam nieco swoich przyszłych planów. Wokalista już niedługo ma zamiar wejść do studia, aby w 2021 roku powrócić ze swoim nowym albumem, i jak można założyć – ponownie przewrócić polski rynek muzyczny do góry nogami. Artysta napisał na swoim Facebooku:

Szykuję album na 2021 rok i z takimi emocjami będzie przyjemnie go nagrywać. Dzięki wielkie.

Dawid Podsiadło idzie za ciosem i właśnie zapowiedział, że jego kolejna płyta ukaże się w przyszłym roku. Sprawdźcie szczegóły! Dawid Podsiadło, czy może raczej Małomiasteczkowy(?) bohaterem Fryderyków 2020 Dawid Podsiadło stał się wczoraj po raz kolejny bohaterem gali ogłoszenia laureatów nagród muzycznych Fryderyki 2020. Nie tylko ze względu na swoje stand-upowe wystąpienia, ale przede wszystkim […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.