Dawid Podsiadło w wywiadzie dla Mówiąc Inaczej

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Dawid Podsiadło odwiedził znaną youtuberkę - Paulinę Mikułę. We wspólnym odcinku Mówiąc Inaczej poruszają tematy związane m.in. z językiem polskim w procesie twórczym Dawida.

Mówiąc Inaczej

Paulina Mikuła to najbardziej lubiana Pani od języka polskiego. Jej filmy o polszczyźnie oglądają nie tylko uczniowie, ale również dorośli. Na swoim kanale Mówiąc Inaczej obaliła nie jeden mit związany z naszym językiem. Dodatkowo robi to w ciekawy, niebanalny sposób, otaczając swoje treści charakterystycznym dowcipem.

Dawid Podsiadło i Paulina Mikuła

Dawid Podsiadło nie raz wyrażał swoją sympatię wobec Pauliny i doceniał jej pracę. W rozmowie z Karolem Paciorkiem youtuberka zdradziła, że poznała się z muzykiem, dzięki temu, że Dawid po prostu do niej napisał. Przyznał wtedy, że podoba mu się to, co Paulina robi na swoim YouTube.

Od tego czasu twórcy zaprzyjaźnili się ze sobą i pozostają w bliskich kontaktach. Mimo ich relacji, znana polonistka przyznaje, że bardzo długo czekała na to, aby Podsiadło odwiedził ją na swoim kanale i nie mogła się tego momentu doczekać.

Dawid Podsiadło w Mówiąc Inaczej

Dawid Podsiadło – wywiad u Pauliny Mikuły

Paulina doczekała się w końcu wizyty tego wyjątkowego gościa. Na jej kanale właśnie pojawił się nowy odcinek Mówiąc Inaczej. Dawid Podsiadło odwiedził ją, aby porozmawiać nie tylko o swojej karierze, ale także o języku polskim.

W trakcie 25-minutowej rozmowy dowiecie się czy nazwisko Podsiadło się odmienia, czym jest transakcentacja i jaki błąd polonistyczny Dawid popełnił na swojej najnowszej Małomiasteczkowej płycie. Koniecznie obejrzyjcie ten wywiad!

Dawid Podsiadło w Mówiąc Inaczej

Dawid Podsiadło na YouTube

Podsiadło wcześniej pojawiał się również u innych twórców na YouTubie. Jego komediowe scenki możecie zobaczyć chociażby w odcinkach serii Z DUPY, tworzonych przez Człowieka Wargę. Maciek nagrał również specjalny wywiad z Dawidem.

Dawid Podsiadło wywiad Z Dupy

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także