Zobacz, jak powstała kampania promująca płytę „Małomiasteczkowy” Dawida Podsiadło

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Jesteście ciekawi, skąd wziął się pomysł na tak wyjątkową promocję płyty Małomiasteczkowy Dawida Podsiadło? Jak powstały trasy koncertowe Małomiasteczkowa i Wielkomiejska? Obejrzyjcie case study kampanii!

Nie da się ukryć, że najnowsza płyta Dawida Podsiadło – Małomiasteczkowy miała wyjątkową i największą w historii polskiej muzyki kampanię promocyjną. Zaczęło się niewinnie, od pierwszego klipu o drzewie do singla Małomiasteczkowy, który zapowiadał nowe wydawnictwo artysty.

Dawid Podsiadło – Małomiasteczkowy

Małomiasteczkowa premiera

Następnie pojawił się tajemniczy numer telefonu, za którym chował się wróżbita Dawid i przekierowywał dzwoniących na ukryty profil na Instagramie, gdzie stopniowo odkrywano kolejne karty dotyczące premiery Małomiasteczkowej płyty.

dawid podsiadło numer telefonu

Małomiasteczkowy kiosk

Podczas premiery płyty odbyło się wyjątkowe wydarzenie. Pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie stanął zielony kiosk, w którym można było zakupić draże korsarze, papier toaletowy, znicze i przede wszystkim najnowszy album Dawida, który on sam sprzedawał i od razu podpisywał.

Małomiasteczkowa trasa

Następnie przyszedł czas na Małomiasteczkową, wyprzedaną trasę po największych halach w Polsce, a zaraz potem Wielkomiejski Tour, tym razem przekornie po najmniejszych salach, również wyprzedany. W międzyczasie w kilku miastach w Polsce pojawiły się również billboardy z hasłami do krzyżówki ulokowanej na muralu w Warszawie.

Dawid Podsiadło krzyżówka

Małomiasteczkowa kampania od kuchni

Kto za tym wszystkim stoi i w jaki sposób powstawała cała kampania Małomiasteczkowej płyty? Maciej Woć, manager Dawida Podsiadło oraz Bartek Walczuk, dyrektor artystyczny projektu Małomiasteczkowy zdradzili szczegóły pracy nad tą kampanią podczas konferencji Element Talks. Zapis ich prezentacji jest dostępny na platformie YouTube. Zobaczcie, jak wyglądała praca przy Małomiasteczkowym od kuchni!

Panowie podczas konferencji zdradzili również, jakie mają plany na najbliższą przyszłość w kontekście Małomiasteczkowej kampanii. Wiemy, że powstaną dedykowane albumowi ubrania, vinyl płyty Małomiasteczkowy, specjalny album i strona www. Już niedługo dostępny będzie Najnowszy Klip i singiel z płyty. Jest na co czekać!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także