Dawid Podsiadło otworzył “Małomiasteczkowy” kiosk w Warszawie. Zobacz VIDEO!


23 października 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Z okazji premiery płyty Dawid Podsiadło usiadł za ladą!

Dawid Podsiadło do promocji swojej “Małomiasteczkowej” płyty wybrał bardzo nietypowy sposób promocji, sprzedaży i dystrybucji.

Zamiast wielkich bannerów, reklam i standów w centrach handlowych wokalista postawił na sprzedaż bezpośrednią w… “małomiasteczkowym” kiosku w centrum Warszawy, a dokładnie w pod samym Pałacem Kultury i Nauki.

W dzień premiery fani mogli kupić nowy album wokalisty razem z chusteczkami higienicznymi, oldskulowymi lizakami, oranżadą i zmywaczem do paznokci. Nic dziwnego, że przed zieloną budką z szyldem “Muzyka, prasa, bilety, Podsiadło” ustawiła się baaardzo długa kolejka. Wiadomo – reklama dźwignią handlu! ;)

Zobaczcie, jak Dawid Podsiadło sprawdził się w roli kioskarza.

Z okazji premiery płyty Dawid Podsiadło usiadł za ladą! Dawid Podsiadło do promocji swojej “Małomiasteczkowej” płyty wybrał bardzo nietypowy sposób promocji, sprzedaży i dystrybucji. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →