Sanah zapowiada nową EPkę! „Bujda” trafiła do przedsprzedaży


01 października 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

sanah długo pracowała na swój artystyczny sukces, ale kiedy już udało jej się przebić, poszło z górki. Liczne grono fanów, wyprzedane koncerty - z niecierpliwością śledzimy jej kolejne ruchy. Czy Bujda będzie równie zaskakująca, jak Królowa Dram?

sanah – popularnie, ale alternatywnie

Artystka ma alternatywne brzmienie i popowe zakusy. A może na odwrót? Jedno jest pewne: przekonała do siebie zarówno część publiki głęboko kopiącej w bardziej offowych klimatach, jak i słuchaczy popularnych stacji radiowych. Szampan wylał się tyle razy, że ciężko byłoby to policzyć, za to sanah doskonale wykorzystała ten medialny szum i na stałe wtopiła się w medialny dyskurs. Zgrabnie przemknęła tam ze swoimi skrzypcami, delikatnym głosem i aranżem piosenek nie do końca pasując do wizerunku popowej gwiazdki. Jak to wyszło? Na dobre: artystka nie straciła charakteru, a zyskała fanów, którzy z niecierpliwością wyczekują jej najnowszego wydawnictwa.

Sanah

sanah – w oczekiwaniu na Bujdę

Artystka w swojej drobnej postaci kryje najwyraźniej niespożyte siły twórcze. Niewiele czasu minęło od wydania jej debiutanckiego albumu Królowa Dram, a sanah już podzieliła się ze światem singlem No sory. Niedługo ukaże się też jej druga EPka, Bujda – piosenkarka właśnie zapowiedziała start jej przedsprzedaży. Tempo zabójcze – czy piosenkarka będzie kolejną osobą na polskim rynku muzycznym, wypuszczającą płyty rok po roku? Jej fani z pewnością mają na to nadzieję, tymczasem pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i wypatrywać Bujdy.

sanah – No sory (wersja alternatywna)

sanah leci w oldschool

Artystka uruchomiła przedsprzedaż EPki na stronie Empiku, lecz w sposób nie do końca typowy. Zamiast tradycyjnego nośnika CD, Bujda jest dostępna w wersji analogowej, kasetowej oraz elektronicznej.

Sanah - bujda
sanah – okładka epki Bujda

Jakkolwiek płyty winylowe przeżywają obecnie swój renesans, tak kasety magnetofonowe nadal są raczej ciekawostką i niuansem dla kolekcjonerów, niż łakomym kąskiem dla regularnych słuchaczy. Ruch równie ryzykowany, co ciekawy.

sanah długo pracowała na swój artystyczny sukces, ale kiedy już udało jej się przebić, poszło z górki. Liczne grono fanów, wyprzedane koncerty – z niecierpliwością śledzimy jej kolejne ruchy. Czy Bujda będzie równie zaskakująca, jak Królowa Dram? sanah – popularnie, ale alternatywnie Artystka ma alternatywne brzmienie i popowe zakusy. A może na odwrót? Jedno jest […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.