materiały prasowe

Mihaszi kolejnym zawodnikiem Asfalt Distro. Singiel „Biały” już dostępny


12 października 2021

Podziel się newsem:

Na kanale Asfalt Records pojawił się singiel kolejnego twórcy w ramach współpracy z Asfalt Distro. Wytwórnia opublikowała utwór Biały, którego autorem jest Mihaszi. To kolejny label, który podejmuje się próby wypromowania rapera.

Mihaszi dołącza do Asfalt Distro

Mihaszi, znany również jako Michał Kisiel, połączył siły z Asfalt Records. Ze względu na współpracę z Asfalt Distro, raper pojawił się na oficjalnym kanale wytwórni z utworem Biały. Za produkcję bitu oraz mix i master odpowiada Foxs. Teledysk to dzieło ekipy Motion Pikczer. Reżyserią video zajął się Michał Liszcz, natomiast scenariusz jest dziełem Mihasziego.

Zainspirowany amerykańskimi produkcjami postanowiłem stworzyć utwór jakiego w Polsce jeszcze nie było, a przynajmniej ja nie słyszałem jeszcze podobnego. Myślę, że to coś dla miłośników conscious rap, zainteresowanych rozważaniami społeczno-politycznymi. Kocham ludzi, dlatego piszę głównie o nich. Przy tym patrzę na człowieka przede wszystkim jak na element skomplikowanej układanki socjologicznej.

Mówi o singlu jego autor

Mihaszi – Biały

Kim jest Mihaszi – nowy zawodnik Asfaltu?

Jako Michał Kisiel Mihaszi wydał dwa albumy. Pismo Święte oraz Nowy Rok. Debiutancki projekt ujrzał światło dzienne w 2013 roku, natomiast jego następca dopiero po pięciu latach. Raper pochodzi z Białegostoku, jednak na co dzień mieszka w Gdańsku. W swojej twórczości skupia się przede wszystkim na treści utworów, co sam podkreśla.

Zobacz: Belmondawg łączy siły z Asfaltem i prezentuje singiel z legendą polskiej sceny

Raper miał okazję współpracować z takimi raperami jak Bonson, Flojd czy Te-Tris. Zanim Mihaszi rozpoczął współpracę z Asfaltem, jego utwory pojawiały się na kanałach różnych wytwórni, m.in. High Time, Soul Records, UrbanRecTv czy Step Records. Na kanale opolskiego labelu Mihaszi, jeszcze jako Michał Kisiel, opublikował singiel Wypadek drogowy z debiutanckiego krążka.

Michał Kisiel – Wypadek drogowy

Na kanale Asfalt Records pojawił się singiel kolejnego twórcy w ramach współpracy z Asfalt Distro. Wytwórnia opublikowała utwór Biały, którego autorem jest Mihaszi. To kolejny label, który podejmuje się próby wypromowania rapera. Mihaszi dołącza do Asfalt Distro Mihaszi, znany również jako Michał Kisiel, połączył siły z Asfalt Records. Ze względu na współpracę z Asfalt Distro, […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →