kadr z teledysku „Na blokach”

Kali znowu jest “Na blokach”. Raper wrócił z nowym singlem


09 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Po kilku latach przerwy od solowej działalności Kali wraca z singlem. W ramach Na blokach raper połączył siły z rozpoznawalnym producentem.

Kali ponownie poleci Na blokach

Dziś o 15:00 na YouTube Kalego pojawił się teledysk do nowego singla rapera. Utwór Na blokach został wyprodukowany przez Sir Micha, który wkrótce wyda album z PlanemBe, a przez lata pracował z Tede. Muzyk odpowiada także za realizację wokali, mix oraz mastering.

Zobacz: Kali wraca z koncertami. Raper będzie występować dla osób niezaszczepionych

Wspomniany klip został stworzony przez ekipę sensi& z Pawłem Poździkiem na czele, który zajął się zdjęciami i montażem. Producentem całości jest Ganja Mafia Label. Na razie nie podano informacji, które sugerowałby dalsze wydawnicze plany rapera.

Kali – Na blokach

Ostatni solowy krążek Kalego ukazał się trzy lata temu

Dotychczasową dyskografię rapera zamyka HUCPA w duecie z Majorem SPZ wydana w 2020 roku. Jednak ostatni solowy materiał, który wydał Kali, ukazał się w grudniu 2019 roku. Na Drodze koguta znalazło się jedenaście piosenek, a obok gospodarza wystąpili m.in. Żabson, Paluch i Sokół. W tym samym roku w czerwcu raper opublikował jeszcze Chudego chłopaka wespół z Magierą.

Kali – Droga koguta – odsłuch albumu

Kali wystąpi podczas XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Między 14 a 16 lipca odbędzie się jedna z najstarszych imprez hip-hopowych w kraju, tj. Mazury Hip Hop Festiwal. Będzie to już dwudziesta edycja wydarzenia. Organizatorzy po raz kolejny zapraszają do Twierdzy Boyen przy ul. Turystycznej 1 w Giżycku. Bilety na wydarzenie kupicie na Biletomat.pl. W sprzedaży jest już ostatnia pula wejściówek, więc nie zwlekajcie z zakupem! Jednym z zaproszonych artystów, jest właśnie Kali. Oprócz autora Drogi koguta podczas XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal wystąpią również m.in. Guzior, Pezet, Szpaku, RusinaYoung Leosia, Słoń, Oliwka Brazil, Gibbs czy Tede.

Mazury Hip Hop Festiwal to żelazny punkt wakacyjnych podróży każdego prawdziwego fana polskiego rapu. Najstarsza w kraju plenerowa impreza hip-hopowa, odbywająca się w samym środku lata, corocznie gromadząc w murach giżyckiej Twierdzy Boyen wielotysięczną publikę.

– czytamy w opisie wydarzenia

Po kilku latach przerwy od solowej działalności Kali wraca z singlem. W ramach Na blokach raper połączył siły z rozpoznawalnym producentem. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Kali ponownie poleci […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →